آخرین اخبار
2
در مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوق‌العاده فولاد مبارکه انجام شد

تصویب افزایش ۲۸ هزار میلیارد تومانی سرمایه و افزایش 22 درصدی بودجه مسئولیت اجتماعی فولاد مباركه

در مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد مبارکه که روز چهارشنبه سوم اسفندماه در سالن همایش‌های ساختمان نگین نقش‌جهان برگزار شد، بودجه مسئولیت اجتماعی این شرکت با موافقت اکثریت آرای سهام‌داران به میزان ۲۲ درصد و در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت نیز سرمایه فولاد مبارکه از محل سود انباشته به میزان ۲۸ هزار میلیارد تومان، معادل ۳۵ درصد افزایش یافت.
1
مدیر ناحیه آهن‌سازی:

گاز یكی از چالش های اصلی فولاد مباركه و سایر فولادسازی های كشور است

مدیر ناحیه آهن‌سازی عنوان کرد، گاز یكی از چالش های اصلی فولاد مباركه و سایر فولادسازی های كشور است.
1
با عبور از امتیاز 700 و کسب عنوان سرآمدترین شرکت ایرانی به دست آمد

فولاد مباركه برای پنجمین بار موفق به دریافت تندیس زرین تعالی سازمانی شد

در بیست‌و‌یکمین دوره جایزه تعالی سازمانی که روز سه‌شنبه اول اسفندماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، شرکت فولاد مبارکه با عبور از امتیاز 700 و کسب عنوان سرآمدترین شرکت ایرانی، برای پنجمین بار تندیس زرین تعالی سازمانی را به خود اختصاص داد.
1
مدیر عامل فولاد مبارکه در آیین تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران شرکت:

برای ترویج روحیه ایثار، خانواده‌های جانبازان، شهدا و ایثارگران از همه سزاوارترند

آیین تجلیل از خانواده‌های شاهد، ایثارگر و جانبازان شاغل شرکت فولاد مبارکه، روز چهارشنبه دوم بهمن‌ماه در سالن همایش‌های نگین نقش‌جهان برگزار شد.
2
نقش چشمگیر فولاد مبارکه در تثبیت جایگاه ایران در رتبه دهم تولید فولاد جهان:

حفظ سهم 33.2 درصدی فولاد مباركه در تولید فولاد خام كشور

محدودیت‌های برق در تابستان و کاهش بی‌سابقه میزان تخصیص گاز در زمستان هم نتوانست همت والای کارکنان و برنامه‌ریزی هوشمندانه تولید در گروه فولاد مبارکه را تحت تأثیر قرار دهد؛ تا جایی که این مجموعه با حفظ سهم ۳۳.۲ درصدی در تولید فولاد کشور، رتبه تولید فولاد ایران در جایگاه دهم جهان را تثبیت و با عملکرد چشمگیر خود منجر به صعود کشورمان به جایگاه هشتم جهانی در ماه دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی شد.
2
در دهمین نشست کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار شرکت فولاد مبارکه مطرح شد

پیشگیری از بروز حوادث با مدیریت رفتار ایمنی كاركنان و ایمن‌سازی شرایط

دهمین نشست کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار فولاد مبارکه با حضور معاونان بهره‌برداری و سرمایه‌های انسانی و سازماندهی، مدیران ارشد تولید و خدمات فنی و پشتیبانی، مدیران HSE و بهره‌برداری، مدیران و رؤسای نواحی تولید و پشتیبانی و کارشناسان و تکنسین‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای با موضوع نقش مدیران، رؤسا و سرپرستان در ارتقای فرهنگ ایمنی کارکنان برگزار شد.
1
با موفقیت انجام شد

بومی‌سازی و نصب دو دستگاه ضخامت‌سنج دیجیتال در نورد سرد فولاد مباركه

پس از نصب و راه‌اندازی موفقیت‌آمیز سیستم ضخامت‌سنج دیجیتال بومی‌سازی‌شده در واحد کورکتیو و رضایت کامل کارشناسان فنی مرتبط در واحد مذکور، در اقدامی دیگر و به درخواست مسئولین نورد سرد، دو سیستم ضخامت‌سنج دیجیتال دیگر بومی‌سازی گردید و با موفقیت در خط تولید واحدهای شست‌وشوی الکترولیتی و اسیدشویی شماره 2 نصب و راه‌اندازی شد.
2
سرپرست تعمیرات دوار تعمیرگاه مرکزی فولاد مبارکه:

ثبت ركورد كاهش ماندگاری تجهیزات در تعمیرگاه مركزی

سرپرست تعمیرات دوار تعمیرگاه مرکزی فولاد مبارکه از ثبت رکورد کاهش ماندگاری تجهیزات در تعمیرگاه مرکزی خبر داد و عنوان کرد، یکی از شاخص‌های مهم کنترل مدت‌زمان ماندن درخواست کارها در تعمیرگاه «متوسط زمان ماندگاری» درخواست کارهای موجود در تعمیرگاه است که در دی‌ماه سال جاری به ۸۴ روز کاهش یافت.
1
روایت مدیرعامل فولاد مباركه از بازدید رهبر انقلاب از غرفه این شركت در نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخلی:

به وقت اراده

رهبر معظم انقلاب در دیدار تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی با اشاره به نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخلی عنوان کرد، «نمایشگاهی هم که دیروز ما توفیق پیدا کردیم دیدیم، نمایشگاه بسیار شوق‌آور و برجسته‌ای بود، من تصور می‌کنم که می‌توانیم این نمایشگاه دیروز را نمونه‌ای از نمایش اقتدار علمی و فناوری کشور معرفی کنیم، تنها تأسفی که من دارم این است که این پیشرفت‌ها برای مردم توضیح داده نشده و مطمئناً اکثر افراد کشورمان از این تلاش‌هایی که انجام گرفته و توفیقاتی که به دست آمده و ابتکاراتی که از نیروهای انسانی نخبه ما سر زده، بی‌اطلاع‌اند.»
1
مدیر ناحیه آهن‌سازی فولاد مبارکه اعلام کرد:

محدودیت گاز، تولید آهن اسفنجی در فولاد مباركه را به صفر رساند

مدیر ناحیه آهن‌سازی فولاد مبارکه ضمن اعلام این خبر عنوان کرد، از ابتدای آذرماه سال جاری ظرفیت تولید روزانه 25 هزار تن آهن اسفنجی در این شرکت به 8 هزار تن در روز کاهش ‌یافت و این رقم از دهم بهمن‌ماه کاملاً متوقف و به صفر رسیده است.
2
مدیر ناحیه انرژی و سیالات فولاد مبارکه تصریح کرد:

مصرف انرژی در فولاد مباركه منطبق با استانداردهای جهانی

با توجه به اهمیت اطلاع‌رسانی دستاوردها در حوزه‌های مختلف، روابط عمومی سازمان بنا بر راهبردهای مدیریت ارشد سازمان مبنی بر تلاش حداکثری در حوزه جهاد تبیین از تمامی ظرفیت‌های موجود برای اطلاع‌رسانی ماحصل زحمات همکاران و دستاوردهای صنعتی کشور در فولاد مبارکه استفاده می‌کند، در همین راستا و در یکی دیگر از برنامه‌های رادیو فولاد، سید امیر طباطبائیان مدیر ناحیه انرژی و سیالات شرکت در گفت‌وگو با مجری این برنامه به تشریح دستاوردهای این مدیریت پرداخته است که ماحصل آن را در ادامه مطلب می‌خوانید.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

معرفی پروژه فناوری تولید فولاد سبز هیدروژنی HYBRIT

 پروژه فناوری تولید فولاد سبز هیدروژنی HYBRIT معرفی شد.
1
سخنگوی دولت در اجلاس ملی روایت پیشرفت:

فولاد مباركه بزرگ‌ترین شریك دولت در تأمین برق است

سخنگوی دولت عنوان کرد فولاد مباركه بزرگ‌ترین شریك دولت در تأمین برق است.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری نخستین دوره استعدادیابی تحلیل داده در فولاد مباركه

با همکاری مدیریت آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی، مدیریت مهندسی صنایع و مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات نخستین دوره استعدادیابی تحلیل داده (Data Talent) در فولاد مبارکه برگزار شد.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

صرفه‌جویی ارزی در مركز نگهداری و تعمیرات نوار نقاله‌های تعمیرات مركزی فولاد مباركه

با ابتکار مرکز نگهداری و تعمیرات نوار نقاله‌های تعمیرات مرکزی، نوار نقاله مستعمل 06C07 واحد گندله‌سازی، پس از دمونتاژ، تغییر سایز (کاهش عرض از 120 سانتی‌متر به 80 سانتی‌متر)، حذف قسمت‌های فرسوده و بهینه‌سازی، برای خطوط نوار نقاله 07C01,03 واحد گندله‌سازی مورد استفاده قرار گرفت و با این اقدام علاوه بر استفاده بهینه از منابع به میزان 32000 یورو صرفه‌جویی ارزی حاصل شد.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

اجرای موفقیت‌آمیز تعمیرات سالانه ناحیه نورد گرم

توقف سالانه نورد گرم به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین توقفات و عملیات تعمیراتی انجام‌شده در فولاد مبارکه با برنامه‌ریزی دقیق و صرف حدود 42 هزار نفر ساعت در مدت 13 روز با تحقق تمامی اهداف از پیش تعیین‌شده انجام شد.
1
مدیر اجرای پروژه‌های توسعه نورد گرم:

پروژه‌های توسعه نورد گرم با موفقیت‌ اجرا شد

مدیر اجرای پروژه‌های توسعه نورد گرم از اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های توسعه این ناحیه خبر داد.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

بازدید معاون و مدیران سرمایه های انسانی آستان قدس رضوی از فولاد مباركه

معاون و مدیران سرمایه‌های انسانی آستان قدس رضوی روز دوشنبه نهم بهمن جاری ضمن بازدید از فولاد مبارکه با هدف الگوبرداری و تبادل تجربیات با معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه و مدیران زیرمجموعه این معاونت دیدار و گفت‌وگو کردند.
1
مدیر عامل فولاد مبارکه در جلسه کمیته مدیریت شرکت:

انتخابات قوی، تقویت امنیت جامعه و تعالی كشور و سازمان را در پی دارد

مدیرعامل فولاد مبارکه عنوان کرد انتخابات قوی، تقویت امنیت جامعه و تعالی كشور و سازمان را در پی دارد.
1
مدیرعامل فولاد مبارکه در ویژه‌برنامه بزرگداشت ۴۵ امین فجر انقلاب اسلامی مردم ایران:

فولاد مباركه مولود انقلاب و مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی است

مدیرعامل فولاد مبارکه عنوان کرد این شرکت مولود انقلاب و مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
نشان ما
شرکت فولاد مبارکه اصفهان
درباره ما
شرکت فولاد مبارکه از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی جهان تراز بیش از پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌نماید.