آخرین اخبار
1
صنایع گزارش می‌دهد:

بازدید مدیرعامل از مركز آموزش ذوب‌آهن اصفهان

 مدیرعامل شرکت سه شنبه اول اسفندماه از مرکز آموزش ذوب‌آهن اصفهان و امکانات و تجهیزات آن بازدید نمود.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

حضور ذوب آهن اصفهان در همایش بین المللی ارگونومی

بر اساس پایان موفقیت آمیز فاز اول و دوم طرح تحقیقاتی ارگونومی مشارکتی در ذوب آهن اصفهان ، دستاوردهای این پروژه در قالب مقاله و پوستر در چهارمین همایش بین المللی ارگونومی در دانشگاه شهید بهشتی توسط مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست ارائه گردید.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

توسعه تعامل ذوب آهن اصفهان و پارك علمی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

در راستای تعامل و هم افزایی بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی با ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران و همچنین بهره گیری از سبد محصولات متنوع ساختمانی این شرکت در پروژه های در دست ساخت دانشگاه، رییس پارک علم و فناوری این دانشگاه و هیات همراه، یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان با مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو نمودند.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

توسعه خط 2 مترو اصفهان با ریل ذوب آهن اصفهان

مصادف با میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، دستگاه حفار مکانیزه (TBM ) تونل خط 2 مترو اصفهان به ایستگاه میدان امام حسین که از جمله میادین کلیدی و گره های ترافیکی شهر اصفهان است، رسید.
2
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته:

ذوب آهن اصفهان در ساخت محصولات صنعتی به توانمندی مطلوب رسیده است

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته چهارشنبه 25 بهمن ماه در حضور اصحاب رسانه  به توانمندی ذوب آهن اصفهان در تولید محصولات صنعتی اشاره کرد و از تکمیل شدن سبد تیرآهن بال پهن تا سایز H30 خبر داد.
1
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران:

محصولات ذوب آهن ، سرعت در ساخت و ساز را به ارمغان می آورد

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران عنوان کرد، محصولات ذوب آهن، سرعت در ساخت و ساز را به ارمغان می آورد.
2
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان عنوان کرد

ریل ذوب آهن اصفهان بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می شود

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان عنوان کرد، ریل ذوب آهن اصفهان بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می شود.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

سازه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته

ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه در نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته حضوری فعال دارد.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

رونمایی از دو محصول H26و H28 در ذوب آهن اصفهان

در نشست خبری مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با اصحاب رسانه، بر اساس برنامه تحولی ذوب آهن اصفهان دو محصول ارزش افزا در راستای صنعتی سازی ساختمان و کمک به تسریع در طرح نهضت ملی مسکن شامل  H26 و H28 رونمایی شد.
1
در ایام الله دهه فجر صورت گرفت

نشست خبری مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اصحاب رسانه

در ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نشست خبری مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حضور اصحاب رسانه و جمعی از مدیران و معاونین این مجتمع عظیم صنعتی دوشنبه 16 بهمن ماه در تالار تشریفات شرکت برگزار شد.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

توسعه تعاملات مپنا و ذوب آهن اصفهان در حوزه تامین ریل و حمل و نقل ریلی

در راستای افزایش تعاملات گروه مپنا با ذوب آهن اصفهان، علی امام مدیرعامل بخش حمل و نقل گروه مپنا ، مدیر برنامه ریزی و توسعه صدر تامین و هیات همراه با  مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت، یکشنبه پانزدهم بهمن ماه دیدار و گفتگو نمودند.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

حضور مدیرعامل و جمعی از كاركنان ذوب‌آهن اصفهان در مراسم بزرگداشت شهید حاج اصغر سعیدی

  مدیرعامل به همراه تنی چند از مسئولین و کارکنان ذوب‌آهن اصفهان با حضور در گلستان شهدای اصفهان ضمن بزرگداشت مقام شامخ شهید حاج اصغر سعیدی با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق نمودند.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

دیدار فرماندهان بسیج ذوب‌آهن با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

به مناسبت دهه مبارک فجر و ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، اعضای شورای فرماندهی این حوزه و همچنین فرماندهان پایگاه‌های تابعه، شنبه چهاردهم بهمن ماه با مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان دیدار و گفتگو نمودند.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

2.4 میلیون تن آگلومره دستاورد آگلوماشین 4 برای مجتمع بزرگ ذوب‌آهن اصفهان

10 بهمن ماه یادآور سالروز بهره برداری از آگلوماشین شماره 4 ذوب آهن اصفهان در سال 1390 است.
2
در نخستین کنگره ملی راهبردهای پیشرفت صنعت ساختمان عنوان شد

سازه های فولادی صدر نشین عرصه ساخت و ساز

نخستین کنگره ملی"راهبردهای پیشرفت صنعت ساختمان با تعامل مجلس، دولت، نظام مهندسی ساختمان و سازندگان" با حضور  رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، نماینده وزیر راه و شهرسازی در حوزه امور نهضت ملی مسکن، رییس شورای شهر تهران، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و فعالان این عرصه یکشنبه هشتم بهمن ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.
1
در نخستین کنگره ملی راهبردهای پیشرفت صنعت ساختمان عنوان شد

ذوب آهن اصفهان آماده تامین انواع مقاطع ساختمان های بلند مرتبه كشور

نخستین کنگره ملی"راهبردهای پیشرفت صنعت ساختمان با تعامل مجلس، دولت، نظام مهندسی ساختمان و سازندگان" با حضور رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، نماینده وزیر راه و شهرسازی در حوزه امور نهضت ملی مسکن، رییس شورای شهر تهران، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و فعالان این عرصه یکشنبه هشتم بهمن ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

نگاهی به تاریخچه ساخت محور زنگ كوره‌بلند در ذوب‌آهن اصفهان

بهمن‌ماه یادآور ساخت و بومی‌سازی یکی از قطعات استراتژیک بخش کوره‌بلند به همت تلاشگران ذوب‌آهن اصفهان است.
1
صنایع گزارش می‌دهد:

پایش مستمر درب های فلكسیبل باتری های كك سازی ذوب آهن اصفهان

در روش تولید کوره بلند که روش تولید ذوب آهن اصفهان نیز می باشد و بالغ بر 75 درصد از فولادسازی های دنیا به این روش است، کک متالورژی جهت احیاء سنگ آهن، تولید گرما و همچنین حفظ ستون مواد در داخل کوره نقش حیاتی دارد. 
1
به مناسبت هفته هوای پاک:

نگاهی به اقدامات ذوب آهن اصفهان در جهت نیل به هوای پاك و صنعت سبز

به مناسبت هفته هوای پاک نگاهی به اقدامات ذوب آهن اصفهان در جهت نیل به هوای پاك و صنعت سبز انجام داده است.
2
صنایع گزارش می‌دهد:

بازدید مدیرعامل گروه مپنا از پروژه تصفیه خانه ذوب آهن اصفهان

پروژه تصفیه خانه ذوب آهن اصفهان که به صورت (BOT) و در مساحتی بالغ بر 5 هکتار توسط شرکت مپنا در حال ساخت است، بزرگترین پروژه این شرکت در بخش پساب از نظر حجم و راندمان در سطح خاورمیانه به شمار می رود.
نشان ما
شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان
درباره ما
ایران در قرون واعصار گذشته، از جهت آشنایی با نحوه تولید آهن و فولاد ، همسطح و همتراز دیگر جوامع و تمدن های بزرگ بود. در چهارچوب پروتکل همکاری های فنی و اقتصادی بین دولت ایران و شوروی سابق، احداث کارخانه ذوب آهن مورد توافق قرار گرفت و موافقت نامه ای به امضاء رسید که در ۲۳ دی ماه ۱۳۴۴ به تصویب مجلس رسید. پس از اتمام جنگ این کارخانه با به کارگیری امکانات خود توانست به مرز تولید ۰۰۰/۰۰۰ /۲ تن یعنی بیش از ظرفیت نصب شده تجهیزات خود برسد. در ادامه به دنبال مطالعات انجام شده، اجرای بازسازی جامع و همه جانبه در دستور کار کارخانه قرار گرفت و با تکیه به توانمندی های موجود در نیروهای متخصص سعی شد ضمن استفاده از ظرفیت بازسازی با کمترین هزینه و اتلاف وقت اقدام به افزایش ظرفیت تولید واحدها نموده، تنوع محصولات را اضافه کرده و همچنین کیفیت آنها را بهبود بخشید. شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان ایفای نقش کلیدی در پیشرفت اقتصادی و اجتماعی کشور با کمک به توسعه زیرساخت‌های صنعتی و عمرانی را ماموریت خود می‌داند.