- خبرگزاری صنایع - https://sanayepress.com -

تمرکز فولاد مبارکه بر تولید و پیشرفت

فولاد مبارکه

امام جمعه شهرستان مبارکه ضمن درخواست توجه حداکثری فولاد مبارکه به منطقه بر تمرکز فولاد مبارکه بر تولید و پیشرفت تاکید کرد.

 

*** تمرکز فولاد مبارکه بر تولید و پیشرفت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، حجت الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه تعامل شهرستان مبارکه با این شرکت را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با رویکرد مدیرعامل این شرکت و مدیریت جدید روابط عمومی این تعاملات در ادامه کار نیز به شکل هدفمند تر و مؤثرتری ادامه یابد.

 

وی با اشاره به جایگاه روابط عمومی‌ها در ادامه با بیان اینکه تمرکز فولاد مبارکه بر تولید و پیشرفت است و دشمن به دنبال تفرقه افکنی، اظهار داشت:

بدون شک این روابط عمومی‌ها هستند که می‌توانند دغدغه‌های فی مابین سازمان‌ها و جامعه را به مراجع ذیصلاح و تصمیم‌‌گیرنده اطلاع‌رسانی کنند.

 

موسوی ضمن قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه در بخش تولید و ایفای نقش این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، اظهار داشت:

انصافا در همه ادوار به ویژه در شرایط فعلی که از نظر اقتصادی در موقعیت خاصی به سر می‌بریم، مدیریت فولاد مبارکه در امور خرد و کلان همراه و یاور جامعه و پاسخگوی بخش‌های قابل توجهی از درخواست‌ها بوده است.

امام جمعه شهرستان مبارکه در بخش پایانی سخنان خود توجه حداکثری فولاد مبارکه به منطقه را خواستار شد.

 

*** مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه/ ایجاد فضای همدلی به جامعه مایه دلگرمی و تقویت نظام است

 

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با تاکید بر اینکه فولاد مبارکه مولود انقلاب و به عنوان یک صنعت ملی برای همه بخش‌های کشور منشأ اثر است، گفت:

از صمیم قلب اعتقاد ما بر این است که باید از فضا و ظرفیت‌های علما، نخبگان و مسئولین دلسوز برای اعتلای سازمان و در راستای منافع ملی استفاده کرد.

این جای بسی خوشحالی است که این شرکت همواره پرداختن به مسئولیت‌های اجتماعی را رسالت خود دانسته و از این پس نیز به یقین در راستای خدمت‌رسانی به جامعه و ذینفعان تلاش خود را دوچندان خواهد کرد.

 

وی تحکیم روابط و توسعه همکاری‌های فولاد مبارکه با جامعه روحانیت را یک ضرورت دانست و گفت:

باید با نگاه انقلابی و جهادی در این عرصه نیز تلاش کنیم تا به امید خدا کشور از این شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌ها به سلامت عبور کند به خاطر داشته باشیم، ایجاد فضای همدلی و تزریق امید به جامعه مایه دلگرمی و تقویت نظام است.

 

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در پایان، اظهار کرد:

مقوله‌ای که جامعه امروز ما بیش از هر زمان دیگر به آن نیاز دارد.

 

*** ضرورت فراهم‌سازی صنایع در همه دستگاه‌ها 

 

وی از وجود بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و مولد در کشور به عنوان ارکان اقتصادی کشور یاد و اظهار داشت:

باید همه دستگاه‌ها از صنایعی مانند فولاد مبارکه اصفهان که زیر ساخت بسیاری از صنایع کوچک [2] را فراهم می‌کنند، حمایت کنند تا این سازمان‌ها بتوانند همچنان در عرصه تولید و مسئولیت‌های اجتماعی [3] نقش آفرینی نمایند. نباید فراموش کرد که دشمن مترصد استفاده حداکثری از فضای تفرقه است.

هم‌چنانکه رهبر معظم انقلاب [4] همواره همه‌گان را از پرداختن و دامن زدن به هرگونه کج اخلاقی‌ها و فضاهایی که ایجاد تفرقه می‌نماید برحذر داشته‌اند.

 

*** نقطه نظرات خود پیرامون گسترش فضای همکاری با فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، این گزارش حاکی است در جریان این دیدار ائمه جمعه شهرهای شهرستان مبارکه نیز به طور جداگانه به بیان نقطه نظرات خود پیرامون گسترش فضای همکاری با فولاد مبارکه پرداختند که مورد توجه مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه و همراهان قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام///