- خبرگزاری صنایع - https://sanayepress.com -

درخشش روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه

فولاد مبارکه

پانزدهمین جشنوارۀ ملی انتشارات روابط عمومی با هـدف انتخاب و معرفی بهتـــرین الگـــوها و عملــکردها در زمیـــنۀ انتــشارات روابط‌عمومی‌ها با درخشش روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه به کار خود پایان داد.

 

*** درخشش روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنوارۀ ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور که در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی و با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی [2] و تعدادی از اساتید و متخصصان علوم ارتباطات، سوم دی‌ماه در تهران برگزار شد، گروه فولاد مبارکه با کسب جوایز متعدد در بخش‌های مختلف موفق به کسب عناوین برتر شد.

در این آئین، روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با کسب ۷ عنوان برتر و روابط عمومی فولاد هرمزگان نیز با کسب چهار عنوان برتر خوش درخشیدند و افتخاری دیگر در کارنامۀ عملکرد گروه فولاد مبارکه بر جای گذاشتند.

کسب رتبۀ اول در بخش‌های کاریکاتور و پوستر در سطح ملی، کسب رتبۀ دوم در بخش اینفوگرافی در سطح ملی و بخش فیلم‌های مستند و همچنین کسب رتبۀ دوم در بخش‌های کلیپ، تیزر و خلاقیت نیز از افتخارات روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در این جشنواره بود.

 

*** قدردانی از اقدامات صورت ‌گرفته در عرصه فرهنگ مکتوب و نشر آنلاین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان نیز از جمله روابط عمومی‌های موفق در این دوره با کسب ۴ عنوان برتر و دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره به پاس تلاش‌های صورت‌گرفته مورد تقدیر قرار گرفت.

روابط عمومی فولاد هرمزگان موفق به کسب رتبۀ اول کشوری تبلیغات، رتبۀ اول کشوری انتشار کتاب، رتبۀ دوم کشوری انتشار مقاله و رتبۀ دوم استانی طراحی و انتشار ویژه‌نامه گردید.

شایان ذکر است در اختتامیه این جشنواره، انجمن متخصصان روابط عمومی به ‌عنوان برگزارکننده این جشنواره ملی، با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه به روابط عمومی شرکت فولادمبارکه از اقدامات صورت ‌گرفته در عرصه فرهنگ مکتوب و نشر آنلاین قدردانی نیز کرد.

 

 

انتهای پیام///