- خبرگزاری صنایع - https://sanayepress.com -

آغاز حرکت قطارهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

قطارهای گردشگری

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از آغاز حرکت قطارهای گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

 

*** آغاز حرکت قطارهای گردشگری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، رضا عصاری با اعلام آغاز حرکت قطارهای گردشگری، اظهار داشت:

قطار گردشگری شیرگاه روزهای جمعه ۱۴ و ۲۱ شهریور و قطار گردشگری سوادکوه روز پنجشنبه ۲۰ شهریور با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، حرکت می‌کنند.

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و برای سلامت حال گردشگران، علاوه بر فاصله‌گذاری فیزیکی بین مسافران این قطار، بسته‌های بهداشتی شامل محلول ضدعفونی و ماسک سه لایه بین آنها توزیع می‌شود.

از تپه میل شهر ری، دشت کویر، معدن نمک گرمسار، تپه‌های مریخی، دودکش‌های جنی و کوه‌های حیرت انگیز سیمین دشت و زرین دشت و کبوتر دره، حبله رود و باغات میوه استان سمنان، چشمه رنگی و روستای شاداب، جاده گدوک، سه خط طلا، پل ورسک، پل اوریم، غار اسپهبد خورشید، پل کلانتر یا دوآب و جنگل زیبای شیرگاه و… در این سفر بازدید می‌شود.

 

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در ادامه افزود:

وجود راهنمای مجرب، بیمه مسافرتی، پذیرایی بسته بندی شده شامل: صبحانه، ناهار، شام و میان وعده همچنین برنامه‌های سرگرم کننده مانند: شعبده بازی و اجرای مسابقه از خدمات شرکت رجا در این سفر است.

با توجه به کم بودن ظرفیت این قطار به دلیل رعایت فاصله گذاری فیزیکی، متقاضیان حضور در این سفر گردشگری [2] با قطار رجا در صورت تمایل باید هر چه سریع‌تر نسبت به خرید بلیت خود اقدام کنند.

 

*** رعایت پروتکل‌های بهداشتی 

 

عصاری در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا به ویژه قطار گردشگری، گفت:

با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یک بار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و … آغاز و اجرایی کرده است.

 

*** راه‌های کسب اطلاعات بیشتر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در پایان، اظهار داشت:

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه سفر با قطارهای گردشگری، تخفیفات، نحوه خرید بلیت و طرح‌های مربوط به سفرهای گروهی، علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir می‌توانند با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.

 

 

انتهای پیام///