- خبرگزاری صنایع - https://sanayepress.com -

نشست هم‌اندیشی سرپرست وزارت صنعت با مدیران ایمیدرو (گزارش تصویری)

نشست هم‌اندیشی سرپرست وزارت صنعت با مدیران ایمیدرو

نشست هم‌اندیشی سرپرست وزارت صمت با اعضای هیئت عامل، معاونان و مدیران ایمیدرو و مدیران عامل شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی در تاریخ ۷ خرداد برگزار شد.

 

*** نشست هم‌اندیشی با مدیران ایمیدرو

 

 به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، نشست هم‌اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعضای هیئت عامل، معاونان و مدیران ایمیدرو و مدیران عامل شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی در تاریخ ۷ خرداد برگزار شد.

 

*** سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

سرپرست وزارت صمت در این نشست با بیان این‌که علی‌رغم همه محدودیت‌ها و تحریم‌های بین‌المللی، توسعه کشور متوقف نشده است، از بهره‌برداری ۲۰۰ طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری ۱۷۰ هزار میلیارد تومان تا سال ۱۴۰۰ خبر داد.

حسین مدرس خیابانی با تأکید بر اینکه حرکت رو به جلو کشور باید ادامه یابد، خواستار گسترش ارتباطات بین سازمانی دستگاه‌های مرتبط با حوزه معدن و صنایع معدنی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای شد.

سرپرست وزارت صنعت در ادامه افزود مجموعه معاونت معدنی وزارت صمت، ایمیدرو و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی [2] به همراه معاونت آموزش و پژوهش باید در قالب یک کمیته مشترک، به‌صورت هفتگی و منظم، جلساتی را برای پیشبرد اهداف و راهبردهای کلان این وزارتخانه در بخش معدن و صنایع معدنی برگزار نمایند.

 

*** رئیس هیئت عامل ایمیدرو

 

رئیس هیئت عامل ایمیدرو اشاره کرد، در سال گذشته، ۳٫۲ میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی [3] تکمیل و بیشتر آنها افتتاح شد و افتتاح تعدادی از طرح‌ها به دلیل مسئله کرونا به تعویق افتاد.

خداداد غریب پور نیز تأکید کرد رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار همچنان ادامه دارد و در ادامه از برنامه افتتاح ۲٫۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال و ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه خبر داد.

 

*** امضاء تفاهم‌نامه سه‌جانبه معدنی 

 

در پایان این نشست تبادل تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین ایمیدرو، معاونت معدنی و زمین شناسی انجام شد.

بیشتر بخوانید: امضا و تبادل تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین ایمیدرو، معاونت معدنی و زمین شناسی (روی لینک کلیک کنید) [4]

 

 

در ادامه می‌تواند گزارش تصویری نشست هم‌اندیشی با مدیران ایمیدرو را مشاهده فرمایید:

 

 

انتهای پیام///