- خبرگزاری صنایع - https://sanayepress.com -

نقش روابط عمومی‌ها در تحقق شعار رونق تولید + فیلم

روابط عمومی‌ها

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نقش روابط عمومی‌ها در تحقق شعار رونق تولید را تشریح کرد.

 

*** نقش روابط عمومی‌ها در تحقق شعار رونق تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع [1]، سید سعیدرضا عاملی در حاشیه چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی و در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع پیرامون نقش روابط عمومی‌ها در تحقق شعار رونق تولید [2]، اظهار داشت:
بخشی از تحقق این شعار مربوط به خودباوری افراد است.

نهادینه کردن فرهنگ خودباوری از وظایف روابط عمومی‌ها است. زیرا روابط عمومی پیشخوان همه دستگاه‌های دولتی، بخش خصوصی و تعاونی‎ها هستند و همچنین واسطه میان مردم و نهادهای مربوطه نیز محسوب می‌شوند.

 

روابط عمومی‌ها

 

*** روابط عمومی‌ها چگونه می‌توانند نقش کلیدی خود را در دستگاه‌ها و نهادها ایفا کنند؟

 

وی در خصوص این سوال که روابط عمومی‌ها چگونه می‌توانند نقش کلیدی خود را در جامعه ایفا کنند و از حالت تشریفاتی خارج شوند، بیان کرد:
روابط عمومی که خود را تنها روابط عمومی رئیس و مدیر خود می‌داند، نمی‌تواند آن نقش کلیدی ایفای مسئولیت خود را ایفا کند.

روابط عمومی امروزه باید تبدیل به یک نهادی شود که مسئولیت بخش الکترونیک یا همان بخش فضای دوم سازمان را به خوبی ایفا کند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان، اظهار داشت:
روابط عمومی پل ارتباطی میان این نهاد و همه ذینفعان از جمله کسانی که نفع مالی یا ارتباطی دارند است تا بتواند فضایی را برای بازشناسی جایگاه و معنای روابط عمومی تعریف کرده و جایگاه خود را پیدا کنند.

 

روابط عمومی‌ها

 

*** چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 

 

در بخش رقابتی این جشنواره ۱۰ سرفصل پیش‌بینی شده است که در آن آثار رسیده در بخش‌های ادبیات (مستندسازی و داستانسرایی)، برنامه انتشاراتی و انتشارات اصلی مانند کتاب، نشریه داخلی [3] ( در هفت شاخه: (۱) سرمقاله، (۲) مقاله، (۳) گزارش، (۴) خبر، (۵) صفحه خوانندگان، (۶) مصاحبه و (۷) صفحه آرایی) بروشور و ویژه‌نامه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هنرهای تجسمی/ بصری (پوستر، اینفوگرافی، عکس و کاریکاتور)، رسانه‌های دیداری و شنیداری (فیلم‌های مستند، تیزر، کلیپ،انیمیشن، موشن گرافیک و برنامه‌های ویدیوئی کوتاه) و رسانه‌های دیجیتالی (وبسایت، مولتی مدیا، برنامه‌های کاربردی، پیام‌رسان‌های موبایلی و رسانه‌های اجتماعی) از دیگر سرفصل‌های این بخش به شمار می‌آید.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری این گفتگو را ملاحظه فرمایید:

 

انتهای پیام///