کد خبر:477873
پ
پورانوری
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

ایرادات سامانه یکپارچه خودرو/ وزارت صمت باید ایرادات را رفع کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن پرداختن به ایرادات سامانه یکپارچه خودرو برلزوم رفع ایرادات از سوی وزارت صمت تاکید کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن پرداختن به ایرادات سامانه یکپارچه خودرو برلزوم رفع ایرادات از سوی وزارت صمت تاکید کرد.

 

*** مشکلات سامانه یکپارچه خودرو

 

به گزارش صنایع، رضا تقی پورانوری با انتقاد از مشکلات موجود در سامانه یکپارچه خودرو، گفت:

از سوی متقاضیان خرید خودرو انتقادهای به سامانه یکپارچه خودرو مطرح می شود بطور مثال با وجود اینکه زمان ثبت‌نام خودروهای وارداتی تمدید شده اما از سوی مردم گزارش شده که متقاضیان پس از مراجعه به این سامانه، برای ثبت نام خودرو، با عبارت «عدم عرضه» روبرو می شوند.

از سوی دیگر زمانی که مردم برای بیان شکایات خود با پشتیبانی سامانه یکپارچه خودرو تماس می‌گیرند با وجود اینکه مدت زمان زیادی در صف انتظار می‌مانند اما پاسخگویی مشخصی دریافت نمی کنند، همچنین اطلاعیه‌های موجود در این سامانه باید در شرایط فعلی مرتب به روز رسانی شود و براساس مشکلات مردم، راهنمایی انجام شوند در هرصورت مسائل مذکور به نحوی است که موجب گلایه‌مندی مردم شده است.

 

وی با بیان اینکه اشکالات این سامانه باید رفع شود، اضافه کرد:

زمانی که یک سامانه به عنوان پنجره ارتباطاتی برای ثبت‌نام مردم به منظور خرید خودروهای وارداتی معرفی می‌شود، وجود این ایرادات در سامانه بی‌معنا است.

 

به گزارش صنایع، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با بیان اینکه وزارت صمت باید این ایرادات را رفع کند، تصریح کرد:

حتی گزارش شده برخی ها که برای اولین بار می خواهند در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کنند با پیام؛ زمان ثبت نام به اتمام رسیده، روبرو می شوند،  بنابراین رفع این ایرادات را از وزارت صمت پیگیری می‌کنم؛ در صورت لزوم پس از رفع این مشکلات باید زمان ثبت‌نام خودروهای وارداتی تمدید شود تا متقاضیان بتوانند بدون مشکل در این سامانه ثبت‌نام کنند.

 

 

انتهای پیام///