کد خبر:476837
پ
فرمانیی
مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع مطرح کرد

مهمترین درخواست فعالان صنعت سیمان از دولت + فیلم

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان ایران، مهمترین درخواست فعالان صنعت سیمان از دولت را تامین انرژی پایدار عنوان کرد.

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان ایران، مهمترین درخواست فعالان صنعت سیمان از دولت را تامین انرژی پایدار عنوان کرد.

 

***  درخواست فعالان صنعت سیمان از دولت

 

به گزارش صنایع، حمید فرمانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این رسانه درباره عملکرد صنعت سیمان در نود سال گذشته، اظهار داشت:

در طول نود سال گدشته عملکرد پر افتخاری را پشت سر گذاشته‌ایم و با امیدواری بیشتری برای ورود به صنعت سیمان نوین با محصولات با انرژی کمتر و سازگارتر با محیط زیست گام برمی‌داریم و در سال‌های آینده قطعا اتفاق‌های خوبی در صنعت سیمان خواهد افتاد.

در این راه حتما رزمندگان و فرماندهان اقتصادی ایفای نقش خواهیم کرد و آینده‌ روشنی در انتظار صنعت سیمان خواهد بود.

 

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان ایران در ادامه بیان داشت:

تامین انرژی پایدار برای صنعت سیمان مهمترین مساله برای صنعت سیمان است که این خواسته شامل تامین گاز و برق به ویژه برق می‌شود.

از طرفی مشکلاتی برای تامین برق وجود دارد که ما هم با درک درستی که از وضعیت داریم وارد تامین انرژی‌های پایدار از طریق خود شرکت‌ها خواهیم شد.

 

در ادامه می‌توانید مشروح گفتگوی اختصاصی خبرگزاری صنایع با مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان ایران را در ویدیو زیر ملاحظه نمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
صنایع