کد خبر:405847
پ
وزارت+صمت
صنایع گزارش می‌دهد:

انتصابات جدید در معاونت صنایع حمل و نقل وزارت صمت

معاون صنایع حمل‌ و نقل وزارت صمت در احکام جداگانه‌ای «امید ساعی»، «ابوالفضل خلخالی» و «پویان احمدی‌زاده» را به ترتیب به سمت مشاور و دستیار ویژه معاون صنایع حمل‌ونقل، معاون مدیرکل و رئیس گروه فناوری و نوآوری دفتر صنایع خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

معاون صنایع حمل‌ و نقل وزارت صمت در احکام جداگانه‌ای «امید ساعی»، «ابوالفضل خلخالی» و «پویان احمدی‌زاده» را به ترتیب به سمت مشاور و دستیار ویژه معاون صنایع حمل‌ونقل، معاون مدیرکل و رئیس گروه فناوری و نوآوری دفتر صنایع خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

 

*** سه انتصاب جدید در وزارت صمت

 

به گزارش صنایع، منوچهر منطقی در این احکام انتصاب ضمن اشاره به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده این افراد، امید ساعی را به سمت مشاور و دستیار ویژه خود و همچنین ابوالفضل خلخالی و پویان احمدی‌زاده را بنا به پیشنهاد مدیرکل دفتر صنایع خودرو، به سمت معاون مدیرکل و رئیس گروه فناوری و نوآوری دفتر صنایع خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرده است.

 

*** امید ساعی کیست؟

 

امید ساعی متولد سال ۱۳۵۶، دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و کارشناسی مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) است و از سال ۱۳۹۷ تا کنون، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بوده است.

همچنین معاونت توسعه مدیریت و منابع و دبیری هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران، مدیریت ارتباطات، تعالی سازمانی و طرح و برنامه شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات کاوه خودرو سایپا، مشاور اجرایی مدیرعامل شرکت تولید رینگ سایپا، عضویت هیات مدیره شرکت پرشیا فاوا گسترش، مشاور رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشاور رئیس هیأت عامل صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان، مشاور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران، رئیس گروه مطالعات و پیگیری طرح‌ها و لوایح معاونت هماهنگی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشاور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها و دبیر ستادهای معین بخش صنعت و معدن و پیگیری مصوبات سفرهای استانی وزارت صنایع و معادن، را در کارنامه فعالیت خود دارد.

 

*** ابوالفضل خلخالی کیست؟

 

ابوالفضل خلخالی متولد سال ۱۳۶۰ و دانش آموخته دکتراو کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی و کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات است. هم اینک عضو هیأت علمی، دانشیار دانشکده مهندسی خودرو و مدیر مرکز شبیه‌سازی و طراحی بهینه خودروی دانشگاه علم‌وصنعت ایران است، از تجربه‌های متعددی در مسئولیت‌های مدیریتی و مشاوره‌ای در دانشگاه‌ها و صنعت خودروی کشور برخوردار است.

 

*** پویان احمدی کیست؟

 

به گزارش صنایع، پویان احمدی زاده نیز متولد سال ۱۳۶۴ و دانش آموخته دکترای مهندسی خودرو از دانشگاه علم و صنعت ایران است. دارای سوابق همکاری در شرکت‌های خودروسازی زامیاد و رنو پارس است، از سال ۱۳۹۵ به‌عنوان مدیرعامل شرکت دانش بنیان گروه توسعه خودروهای الکتریکی بنا شریف در حوزه طراحی، توسعه و ساخت وسایل نقلیه برقی سبک فعال بوده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنايع
ارسال دیدگاه
همراه اول