اخبار برگزیده

کد خبر:83586
پ
دیدار مدیران بانک ها با شهرداری

تعیین تکلیف بدهی‌های شهرداری تهران به بانک‌ها

رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از تشکیل کارگروهی برای تعیین تکلیف بدهی‌های شهرداری تهران به بانک‌ها خبر داد.

رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از تشکیل کارگروهی برای تعیین تکلیف بدهی‌های شهرداری تهران به بانک‌ها خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، محمدرضا حسین‌زاده درباره دیدار مدیران عامل بانک های عضو شورای هماهنگی بانک‌ها با محمدعلی افشانی شهردار تهران با اعلام این خبر افزود: کارگروه تخصصی دیگری نیز برای انجام پروژه‌های شهری تشکیل شد.

 

*** تعیین تکلیف بدهی‌های شهرداری تهران به نظام بانکی

 

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به مباحث مطرح شده در این نشست توضیح داد: بررسی و مذاکرات نشست منتج به تصمیمی برای تشکیل دو کارگروه بین نظام بانکی و شهرداری تهران شد. وی هدف از فعالیت این کارگروه ها را تدارک پرداخت منظمی در راستای تعیین تکلیف بدهی‌های شهرداری تهران به نظام بانکی اعلام کرد.

رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی اضافه کرد: کارگروه دوم را که بازهم به طور مشترک بین بانک ها و شهرداری تهران تشکیل خواهد شد، برای حمایت از پروژه‌های عمرانی، زیستی، فنی، حمل و نقل و هر موردی که برای شهرداری اولویت داشته باشد، عنوان کرد.

حسین زاده‌اظهارداشت: بانک‌ها در قالب کنسرسیومی اعلام آمادگی کردند که از پروژه‌های شهرداری تهران حمایت کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی در پایان خاطرنشان کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم تا شهر تهران را برای مردم خوب ایران یک شهر سالم، زیست پذیر و منطبق با استانداردهای جهانی درست کنیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید