اخبار برگزیده

کد خبر:60416
پ
عملکرد البرز بانک صادرات ایران

پرداخت بیش از ١٢هزار فقره تسهیلات بانک صادرات ایران در استان البرز

بانک صادرات ایران در استان البرز بیش از ١٢ هزار فقره تسهیلات بالغ بر ٩ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که در راستای عمل به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی این استان داشته است.

بانک صادرات ایران در استان البرز بیش از ١٢ هزار فقره تسهیلات بالغ بر ٩ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی این استان داشته است.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، از مجموع ٩ هزار  و ٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده توسط این بانک در استان البرز طی نیمه اول سال جاری، مبلغ یک هزار میلیارد ریال در قالب برنامه های حمایتی بانک از اقتصاد مقاومتی و رونق تولید تخصیص یافته و بیش از ٨٨٠٠ میلیارد ریال در سایر بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی و کشاورزی به مشتریان بانک اعطا شده که در مجموع طی این مدت پرداخت ١٢ هزار و ٣١٧ فقره  تسهیلات را به  متقاضیان رقم زده است.

پرداخت بیش از ١٢هزار فقره تسهیلات بانک صادرات ایران در استان البرز

بانک صادرات ایران در استان البرز طی نیمه اول سال٩۶ بیش از ١٢ هزار فقره تسهیلات‌بالغ بر ٩ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد که سهم قابل توجهی در افزایش اشتغال در بخش های مختلف صنعتی و خانگی،  بهبود سرمایه در گردش صنایع مختلف، عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی این استان داشته است.

طی این مدت، حجم تسهیلات این بانک در استان البرز در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، به ۴٠٨٣ فقره به ارزش بالغ بر یک هزار میلیارد ریال رسید که بر اساس آن،  ٢٢۴ نفر معرفی شدگان سازمان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از وام های  قرض الحسنه مشاغل خانگی،  ٣٠٨۴ نفر از وام  قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه و ٧٣٣ نفر از تسهیلات مسکن اقشار ویژه بهره مند شدند. همچنین ٣۶ فقره تسهیلات‌بهسازی مسکن و حمام  روستایی و ۶  فقره تسهیلات‌ویژه بنگاه کوچک و متوسط به متقاضیان اعطا شد.

 

بخش خدمات و بازرگانی با ۶٣۶۴ فقره تسهیلات، بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است

بعلاوه، این بانک در استان البرز در نیمه اول سال جاری ٨٢٣١ فقره تسهیلات، به ارزش بیش از ٨٨٠٠ میلیاردریال پرداخت کرده که از این میان بخش خدمات و بازرگانی با ۶٣۶۴ فقره تسهیلات، به ارزش ١٧٧٧میلیارد ریال  بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است. بخش ساختمان و مسکن با ١٣١۵ فقره، صنعت و معدن با ٣٧۴ فقره، کشاورزی با ١٧٣ فقره و صادرات با ۵ فقره به ترتیب در رده های بعدی دریافت تسهیلات از شعب بانک در این استان قرار دارند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، گفتنی است، تا پایان شهریور  ماه سال جاری، مانده سپرده های بانک صادرات ایران در استان البرز از ٣٠ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که بیش از ١١ درصد کل مانده سپرده های نظام بانکی را شامل شده است. تا همین مدت نیز بانک صادرات ایران در این استان بالغ بر  ١۵  هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که نسبت مانده تسهیلات بانک به کل شبکه بانکی در استان البرز ١١ درصد بوده است.

انتهای پیام///

منبع
بانک صادرات ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید