کد خبر:58743
پ
۸۰۴

آشنایی فعالان خوشه‎های کسب و کار قم با نقش حمل و نقل دریایی

عاملین توسعه و جمعی از فعالان خوشه‌های کسب و کار قم در دوره‎ای آموزشی با نقش حمل و نقل دریایی در توسعه صادرات آشنا شدند.

عاملین توسعه و جمعی از فعالان خوشه‌های کسب و کار قم در دوره‎ای آموزشی با نقش حمل و نقل دریایی در توسعه صادرات آشنا شدند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‎های صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای برنامه‎های حمایتی این شرکت از فعالان تولیدی و صنعتی صادرات محور در سطح استان، اقدام به برگزاری دوره ی آموزشی یک روزه ویژه عاملین توسعه و جمعی از فعالان خوشه‎های کسب و کار قم با حضور مسوولان ناوگان ملی حمل محصولات دریایی کشور نمود.

حمل و نقل دریایی از امن و در عین حال ارزان ترین راه‎های حمل و نقل کالا در نقاط مختلف جهان

امیر طیبی نژاد با بیان اینکه حمل و نقل دریایی از امن و در عین حال ارزان ترین راه های حمل و نقل کالا در نقاط مختلف جهان بحساب می آید افزود: پایین آوردن قیمت تمام شده کالا برای مصرف کننده بسیار با اهمیت است که حمل و نقل عاملی مهم بحساب می آید و ایران با دارا بودن مرزهای فراوان دریایی در شمال و جنوب ظرفیت خوبی در این بخش دارد که می تواند در قیمت نهایی کالای صادر شده توسط تولیدکنندگان استان نقشی مهم ایفا کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، طیبی نژاد خاطرنشان ساخت: از آن رو که تولیدکنندگان قمی صادرات را محور کار خود قرار داده اند و بدنبال ایجاد بازارهای جدید هستند لازم است نگاهی نیز به راه های مختلف ترانزیت کالا و شرایط مختلف آن داشته باشند، از این رو دوره یآموزشی برای نمایندگان و فعالان فعالان تولیدی و صنعتی قم برای آشنایی بیشتر با حمل و نقل دریایی و مزایای آن با هدف تبیین ان برای سایر صنعتگران قم در این شرکت برگزار شد.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۴۰۵۰۴

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵

منبع
شركت شهرك‌هاي صنعتي استان قم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید