کد خبر:483783
پ
سبحانیان ویژه
صنایع گزارش می‌دهد:

خبر مهم رئیس سازمان امور مالیاتی/ کدام مشاغل ملزم به ارائه ترازنامه نیستند؟

براساس اعلام رئیس سازمان امور مالیاتی مشاغلی که فروش کالای‌شان کمتر از ۳۰ میلیاردتومان بود، ملزم به ارائه دفاتر و ترازنامه نیستند.

براساس اعلام رئیس سازمان امور مالیاتی مشاغلی که فروش کالای‌شان کمتر از ۳۰ میلیاردتومان بود، ملزم به ارائه دفاتر و ترازنامه نیستند.

 

*** خبر خوب رئیس سازمان امور مالیاتی

 

به گزارش صنایع، محمدهادی سبحانیان در حساب توییتر(ایکس) خود با انتشار اصلاحیه ماده (۲) آیین نامه اجرایی موضوع ماده ۹۵ قانون مالیات های مستقیم از افزایش دو برابری نصاب گروه بندی صاحبان مشاغل خبر داد.

 

وی در این زمینه نوشت:

خبر خوب ۳۸ ام، با پیشنهاد سازمان مالیاتی کشور و موافقت وزیر اقتصاد و دارایی، نصاب گروه بندی صاحبان مشاغل به دو برابر افزایش یافت.

 

photo_2024-05-06_18-44-17

 

بنابراین، اصناف و مشاغلی که فروش کالا در دو سال قبل آن ها کمتر از ۳۰ میلیارد تومان باشد، ملزم به نگهداری دفاتر و ارائه ترازنامه و صورت سود و زیان نیستند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع