کد خبر:470676
پ
ماشین معدن
صنایع گزارش می‌دهد:

رشد ۲۷۳ درصدی صدور بیمه‌نامه‌های اعتباری صندوق بیمه معدنی تا پایان آبان 1402

ارزش صدور بیمه نامه های اعتباری صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در هشت ماه سال ۱۴۰۲، رشد ۲۷۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل ثبت کرد.

ارزش صدور بیمه نامه های اعتباری صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در هشت ماه سال ۱۴۰۲، رشد ۲۷۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل ثبت کرد.

 

*** جزئیات دور بیمه‌نامه‌های اعتباری صندوق بیمه معدنی

 

به گزارش صنایع، در این مدت ۴۴ بیمه‌نامه به ارزش بیش از ۳۴ هزار میلیارد ریال صادر شد.

از این تعداد بیمه‌نامه، ۳۴ فقره «اعتباری» به ارزش ۳۳ هزار و ۶۸۵ میلیارد ریال و بقیه مربوط به بیمه نامه «سرمایه‌گذاری» بود.

بررسی عمکلرد صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی نشان می دهد، ارزش صدور بیمه نامه های اعتباری جهش ۲۷۳ درصدی و تعداد صدور رشد ۷۶ درصدی نسبت به هشت ماه سال ۱۴۰۱ داشته است.

 

*** رشد ارزش ریالی در صدور بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری

 

این روند در سایر بیمه‌نامه‌های صادر شده توسط صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی نیز قابل مشاهده است.

به گونه ای که در بخش صدور بیمه نامه سرمایه گذاری، تعداد بیمه نامه ها از ۶ فقره در پایان سال قبل به ۱۰ فقره در هشت ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۲ رسیده و از نظر ارزش ریالی نیز رقم این بیمه نامه ها از ۲۱۶ میلیارد ریال با افزایشی در حدود ۳۴۳ درصدی به ۹۵۷ میلیارد ریال افزایش داشته است.

 

 

بیشتر بخوانید:

اخبار و تحلیل‌های انتخابات را اینجا بخوانید

 

 

*** ارزش بیمه‌نامه‌های در دست اقدام

 

به گزارش صنایع، برپایه این گزارش، همچنین ارزش تقاضاهای آماده برای صدور بیمه نامه در صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی افزون بر ۶۱ هزار و ۱۳۸ میلیارد ریال برآورد می شود.

پیش بینی می شود با احتساب بیمه نامه های صادره در دوره مورد اشاره، عملکرد صندوق در مجموع به رقم ۹۵ هزار و ۷۸۱ میلیارد ریال برسد.

سرمایه این صندوق حمایتی معادن بخش خصوصی تا ۱۶ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از مجموعه های تحت پوشش ایمیدرو است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع