کد خبر:462221
پ
علی بابایی کارنامی
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی پاسخ داد

تحقیق و تفحص مجلس از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شستا به کجا رسید؟/ گزارش تفحص تا پایان آبان ماه نهایی می‌شود و متخلفین به قوه قضائیه می‌روند

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی «شستا» آخرین وضعیت تفحص از این سازمان را تشریح کرد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی «شستا» آخرین وضعیت تفحص از این سازمان را تشریح کرد.

 

*** آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شستا

 

به گزارش صنایع، علی بابائی در تشریح آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و «شستا»، اظهار داشت:

پس از موافقت نمایندگان با این تحقیق و تفحص از جلسه علنی طرح به کمیسیون مربوطه بازگشت و اعضای 15 گانه و همچنین هیئت رئیسه تفحص تشکیل و کار بررسی‌ها طبق آیین‌نامه داخلی مجلس آغاز شد.

در طی 8 ماه گذشته مکاتبات لازم با دستگاه‌های نظارتی انجام و بازدید از بخش‌های مختلف انجام شده و تهیه گزارش تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و «شستا» در مراحل پایانی است، گفت: تا پایان آبان ماه گزارش تفحص نهایی شده و جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در این طرح تفحص قرار است عملکرد سازمان تامین اجتماعی طی 10 سال گذشته مورد ارزیابی قرار گیرد، بیان داشت:

در فرایند این تحقیق و تفحص تلاش کردیم تا با استعلام از دستگاه‌های نظارتی در جهت ارائه مستندات لازم به منظور بررسی نحوه اداره این مجموعه‌ها، تخلفات احتمالی و سوءاستفاده‌های مالی استفاده کنیم.

 

 

همچنین بخوانید:

اخبار و تحلیل‌های کارشناسی پیرامون انتخابات ایران و جهان

 

 

*** گزارش تا پایان آبان ماه نهایی می‌شود

 

به گزارش صنایع، رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی «شستا» در پایان و با بیان اینکه نتیجه گزارش را تا پایان آبان ماه تقدیم هیئت رئیسه خواهیم کرد، خاطرناشن کرد:

گزارش در جلسه علنی قرائت و پس از آن لیست گزارش تخلفات و افراد را جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارائه می‌دهیم.

تسنیم

 

 

انتهای پیام///