کد خبر:411986
پ
اقبال شاکری
عضو کمیسیون عمران مجلس:

تفکرات غلط برخی مدیران فعال در خودروسازی‌ها/ در بازار انحصاری، خودروساز مطمئن است به هر روشی که خودرو را بفروشد، محصول تولیدی مشتری دارد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تفکرات غلط برخی مدیران فعال در خودروسازی‌ها تاکید کرد، در بازار انحصاری، خودروساز مطمئن است به هر روشی که خودرو را بفروشد، محصول تولیدی مشتری دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تفکرات غلط برخی مدیران فعال در خودروسازی‌ها تاکید کرد، در بازار انحصاری، خودروساز مطمئن است به هر روشی که خودرو را بفروشد، محصول تولیدی مشتری دارد.

 

*** بدقولی خودروسازان در تحویل به موقع خودروهای پیش فروش شده

 

به گزارش صنایع، اقبال شاکری درباره بدقولی خودروسازان در تحویل به موقع خودروهای پیش فروش شده، اظهار داشت:

برخی مدیران حاضر در خودروساز‌ی‌ها، می‌پندارند فاصله قیمتی خودروهای پیش فروش‌ با خودروهای موجود در بازار بسیار است بنابراین اگر به جای تحویل ۲ ماهه، خودرو  ۱۰ ماهه نیز تحویل داده شود، مشتری باز هم می‌تواند از سود خوبی برخوردار شود.

 

وی در ادامه افزود:

عدم تعهد به مشتری، نبود تعهد به بازار، بی‌توجهی به سرمایه اجتماعی که ناشی از تفکرات غلط برخی مدیران فعال در خودروسازی‌ها است، موجب بدقولی درتحویل به موقع خودروهای پیش فروش می‌شود.

 

شاکری با بیان اینکه بدقولی خودروسازان در تحویل به موقع خودرو، سرمایه اجتماعی را کاهش می دهد، اضافه کرد:

کدام یک از مدیران از مجموعه تحت مدیریت خود در تولید خودرو بی‌اطلاع هستند که بدون توجه به این ظرفیت خودرو پیش فروش می کنند ولی در تحویل به موقع آن ناتوان هستند؟ بنابراین باید در این زمینه پاسخگو باشند.

 

*** باید با متخلفان برخورد شود

 

به گزارش صنایع، عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان با بیان اینکه در بازار انحصاری، خودروساز مطمئن است که به هر روشی که خودرو را بفروشد، محصول تولیدی مشتری دارد، ادامه داد:

باید با متخلفانی که در تحویل به موقع خودروهای پیش‌فروش شده بدعهدی کردند، برخورد شود و ضمن اخذ خسارت بابت تحویل دیرهنگام خودرو، شرایطی فراهم شود که این خودروها به موقع تحویل داده شوند.

خانه ملت

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه