کد خبر:412092
پ
وزارت+صمت
مدیرکل دفتر فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت صمت:

بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت در دسترس فعالین اقتصادی قرار گرفت

مدیرکل دفتر فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت صمت از قرار گرفتن بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت خبر داد.

مدیرکل دفتر فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت صمت از قرار گرفتن بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت خبر داد.

 

*** بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت

 

به گزارش صنایع، محمد شیرازیان با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد از فرآیند‌های اختصاصی وزارت صمت بصورت الکترونیکی و یکپارچه در پنجره واحد خدمات به آدرس http://khedmat.mimt.gov.ir/ در دسترس کاربران قرار گرفته است، اظهار داشت:

با هماهنگی سازمان فناوری و اطلاعات سامانه جامع تجارت به پنجره واحد خدمات هوشمند متصل شده و درگاه اختصاصی فعالان اقتصادی که شامل تجارت داخلی و خارجی است آماده خدمت رسانی است.

 

وی با اشاره به تبصره هفت قانون بودجه امسال، افزود:

تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ مهلت اتصال سامانه‌ها به پنجره واحد خدمات داده شده به نحوی که حداقل یک سوم از خدمات اختصاصی دستگاه بصورت الکترونیکی یکپارچه شود؛ مجموعه وزارت صمت هم از سال گذشته قبل از قانون و اجرای آن پنجره واحد خدمات راه اندازی کرده است.

 

 

بیشتر بخوانید:

ایجاد اتاق‌‌های مشترک بین ایران و کشورهای عضو سازمان شانگهای در دستور کار وزارت صمت

دولت و وزارت صمت باید هرچه سریعتر موضوع اسقاط خودرو را تعیین تکلیف کنند

سکوت معنادار متقاضیان استیضاح وزیر صنعت

 

 

*** اعطای مجوز به برای فعالیت کسب و کار

 

به گزارش صنایع، مدیرکل دفتر فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت صمت در پایان و در خصوص سایر خدمات پرکاربرد وزارت صمت، اعلام کرد:

خدمات دیگر وزارت صمت اکثرا از جنس اعطای مجوز به برای فعالیت کسب و کار است که به واسطه درگاه ملی مجوز‌های کسب و کار متصل به پنجره واحد خدمات هوشمند است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه