اخبار برگزیده

کد خبر:410097
پ
کیانی
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در نشست خبری بیست و پنجمین دوره رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران:

چهار هدف اصلی از رتبه‌بندی شرکت‌های بزرگ/ نقش سازمان مدیریت صنعتی در ارتقای شرکت‌های بزرگ + فیلم

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان چهار هدف اصلی از رتبه‌بندی شرکت‌های بزرگ، نقش سازمان مدیریت صنعتی در ارتقای این شرکت‌ها را تشریح کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان چهار هدف اصلی از رتبه‌بندی شرکت‌های بزرگ، نقش سازمان مدیریت صنعتی در ارتقای این شرکت‌ها را تشریح کرد.

 

*** اهداف رتبه‌بندی شرکت‌های بزرگ

 

به گزارش صنایع، ابوالفضل کیانی بختیاری در ابتدای سخنرانی خود در نشست خبری بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران با اشاره به اهمیت شرکت‌های بزرگ، اظهار داشت:

شرکت‌های بزرگ شرکت های پیشران در اقتصاد کشورها محسوب می‌شوند و در هر منطقه‌ای که این شرکت ها به وجود آمده اند یک توسعه منطقه‌ای نیز به وجود آمده است.

 

وی در ادامه پیرامون اهداف ارزیابی و رتبه بندی شرکت های بزرگ، بیان داشت:

شفاف‌سازی اطلاعات برای کسب و کارها، تولید و تحلیل اطلاعات برای برنامه ریزان و تصمیم‌گیران حوزه های اقتصادی، تولید اطلاعات برای این بنگاه ها در راستای رقابت پذیری و تولید اطلاعات برای جامعه علمی کشور، چهار هدف اصلی این اقدام مهم محسوب می شود.

 

*** نقش سازمان مدیریت صنعتی در ارتقای شرکت‌های بزرگ

 

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در ادامه درباره تفاوت شرکت‌های بزرگ با شرکت‌های کوچک و متوسط، بیان داشت:

امروز ربع قرن تلاش در سازمان مدیریت صنعتی در راستای ارزیابی شرکت‌های بزرگ اتفاق افتاده است.

یکی از تفاوت‌های اصلی شرکت‌های بزرگ با شرکت‌های کوچک و متوسط، زنجیره تامین بسیار خوب و گسترده آنها در سطح کشور است و به‌طور معمول یک زنجیره ارزش بین‌المللی را نیز به دنبال خود دارند؛ بر این اساس شرکت‌های بزرگ شرکت پیشران در اقتصاد کشورها محسوب می‌شوند.

 

وی در ادامه افزود:

اشتغالزایی بزرگ و پایدار برخلاف شرکت‌های کوچک و متوسط، از دیگر مشخصه‌های شرکت‌های بزرگ است و در هر منطقه‌ای که این شرکت ها به وجود آمده‌اند یک توسعه منطقه‌ای نیز به وجود آمده است.

 

*** اطلاعات رتبه‌بندی به سایر زبان‌ها ترجمه شده  است

 

به گزارش صنایع، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در پایان، اظهار داشت:

اطلاعات رتبه‌بندی به سایر زبان‌ها ترجمه شده و در اختیار سفارتخانه‌ها قرار می‌گیرد که می‌تواند یاری‌رسان شرکت‌های بزرگ برای حضور در پروژه‌های بین‌المللی، ایجاد اتحاد استراتژیک خوب و قرار گرفتن آنها در زنجیره ارزش بین‌المللی باشد.

 

توجه:

در پایان می‌توانید سخنرانی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در نشست خبری بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران را ملاحظه نمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه