اخبار برگزیده

کد خبر:408568
پ
فاطمی امین
صنایع گزارش می‌دهد:

افتتاح نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو با حضور وزیر صمت/ این نمایشگاه چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

همزمان با هفته دولت نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودروی کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد.

همزمان با هفته دولت نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودروی کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد.

 

*** افتتاح نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

 

به گزارش صنایع، آیین رونمایی و افتتاح نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودروی کشور با حضور سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

وزیر صمت در این مراسم از پلتفرم و محصول خودروی اقتصادی، پلتفرم آفرود ملی، پلتفرم کلاس متوسط و خودروی برقی با داخلی سازی بالای ۵۰ درصد، سامانه مدیریت هوشمند ناوگان خودروی تجاری و چند پلتفرم دیگر رونمایی کرد.

 

*** معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت/ اهداف نمایشگاه تحول صنعت خودرو

 

منوچهر منطقی هدف از برگزاری این نمایشگاه را تشریح برنامه‌های تدوین شده برای تحول بنیادی صنعت خودرو در دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت:

این نمایشگاه در زمینه افزایش تولید، افزایش کیفیت، کاهش هزینه‌های تمام شده و ارتقاء رقابت پذیری محصولات صنعت خودروی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت همچنین افزود:

نمایشگاه تحول صنعت خودرو تلاش دارد تا با دستیابی به بازارهای صادراتی، و نیز حرکت به سمت تحولات فناورانه جدید خودرو در حوزه برقی سازی گام بردارد.

 

*** زمان برگزاری

 

به گزارش صنایع، نمایشگاه تحول صنعت خودرو از سوم تا ششم شهریور با حضور بیش از ۱۰ شرکت خودروساز و زنجیره تأمین آن‌ها و بیش از ۱۰۰ شرکت قطعه سازی، دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا در حوزه خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه