اخبار برگزیده

کد خبر:406935
پ
احمد جباری
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس:

افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان کفاف مخارج آنها را نمی‌دهد/ دولت به وضعیت معیشتی بازنشستگان توجه بیشتری داشته باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان کفاف مخارج آنها را نمی‌دهد تاکید کرد، دولت به وضعیت معیشتی بازنشستگان توجه بیشتری داشته باشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس باب یان اینکه افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان کفاف مخارج آنها را نمی‌دهد تاکید کرد، دولت به وضعیت معیشتی بازنشستگان توجه بیشتری داشته باشد.

 

*** افزایش حقوق بازنشستگان

 

به گزارش صنایع، احمد جباری ‌با تاکید بر لزوم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت:

در کنار افزایش حقوقی که برای بازنشستگان تامین اجتماعی در نظر گرفته شده و باید قانو ن در این رابطه بصورت صحیح اجرا شود باید به وضعیت حقوقی بازنشستگان لشکری و کشوری نیز توجه شود و برای افزایش حقوق این قشر از جامعه تدابیری بیاندیشد.

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازنشستگان تنها حقوق خود را دریافت کرده و اضافه کاری، حق ماموریت و … دریافت نمی‌کنند، افزود:

افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان کفاف مخارج آنها را نمی‌دهد، ما محدودیت های مالی دولت را درک می‌کنیم اما دولت باید به وضعیت معیشتی بازنشستگان نیز توجه بیشتری داشته باشد.

 

جباری در ادامه گفت:

اگر یک بازنشسته مستاجر باشد باید رقم قابل توجهی نیز صرف پرداخت اجاره بها کند و نباید فراموش کرد ۱۰درصد رشد حقوق های پایین، رقم ناچیزی است.

 

*** نمایندگان  از اصلاح حقوق بازنشستگان حمایت خواهند کرد

 

به گزارش صنایع، عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس در پایان، اظهار کرد: 

 با توجه به دغدغه فراوانی که بازنشستگان برای تامین مخارج زندگی خود دارند و چالش‌های جدی که با آن مواجه هستند، نمایندگان نیز از این اصلاح حقوق بازنشستگان حمایت خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه