اخبار برگزیده

کد خبر:403607
پ
یوسفی زاده
مدیرعامل شرکت آسیاتک در گفتگوی اختصاصی با صنایع:

آسیاتک، شرکت دانش‌بنیانی برای تمام شرکت‌های دانش بنیان/ آسیاتک در آستانه ورود به بازارهای بین‌المللی + فیلم

مدیرعامل شرکت آسیاتک با تشریح خدمات شرکت متبوعش به شرکت‌های دانش‌بنیان، از برنامه‌های این شرکت برای ورود به بازارهای بین‌المللی خبر داد.

مدیرعامل شرکت آسیاتک با تشریح خدمات شرکت متبوعش به شرکت‌های دانش‌بنیان، از برنامه‌های این شرکت برای ورود به بازارهای بین‌المللی خبر داد.

*** خدمات آسیاتک به شرکت‌های دانش‌بنیان

به گزارش صنایع، محمد علی یوسفی زاده در حاشیه اولین مجمع عادی سالانه شرکت آسیاتک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صنایع پیرامون برنامه‌های این شرکت در سال دانش‌بنیان، اظهار داشت:

ما در شرکت آسیاتک به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، در حوزه پلتفرم محتوایی و توسعه آن برنامه‌های گسترده‌ای در دست اجرا داریم.

همچنین شرکت آسیاتک به عنوان ارائه دهنده زیرساخت‌های ارتباطی و مرکز داده، به شرکت‌های دانش‌بنیان که نیاز دارند در داخل کشور سرویس‌های خود را برپا کنند ارائه خدمت می‌کند تا بتوانند از این امکانات استفاده بهینه کنند.

شایان ذکر است، قصد داریم برای تمامی اجزای فناوری این زیرساخت‌ها را آماده کنیم.

*** آسیاتک و بازارهای بین‌المللی

وی در ادامه پیرامون برنامه‌های شرکت آسیاتک برای ورود به بازارهای بین‌المللی، بیان کرد:

قلمرو فعالیت‌های شرکت آسیاتک تا این لحظه فقط در داخل کشور بوده است، اما شرکت آسیاتک قصد دارد با استفاده از طرح توسعه مراکز داده در منطقه آزاد اقتصادی ماکو که قطب مراکز داده بین‌المللی کشور است و توسط وزارت ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات برنامه‌ریزی شده به ارائه خدمات به اپراتورها و شرکت‌های بین‌المللی به صورت فروش ارزی بپردازد.

*** افزایش همکاری‌ها با کشورهای اوراسیا

به گزارش صنایع، مدیرعامل شرکت آسیاتک در پایان و در خصوص برنامه‌های این شرکت برای ارتقاء روابط و همکاری‌ها با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا تصریح کرد:

استفاده از تکنولوژی‌هایی که در کشورهای اتحادیه اوراسیا در حال تولید است در صدر برنامه‌های ما قرار دارد به ویژه در حوزه FTTx که در حال حاضر نیازمند انتقال تکنولوژی و تجهیزات است در حال رصد شرکت‌های اوراسیا و برنامه‌ریزی برای حضور و مذاکره با آنها هستیم.


نکته:

در پایان می‌توانید ویدیو گفتگوی اختصاصی خبرنگار صنایع با مدیرعامل شرکت آسیاتک را ملاحظه نمایید:انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه