کد خبر:403643
پ
سیم کارت
صنایع گزارش می‌دهد:

تأمین 35 میلیون سیمکارت و 75 هزار مودم 4G بومی در راستای حمایت از تولید داخل

شرکت همراه اول با تأمین 35 میلیون سیمکارت و 75 هزار مودم 4G بومی در راستای حمایت از تولید داخل قدم برداشت.

شرکت همراه اول با تأمین 35 میلیون سیمکارت و 75 هزار مودم 4G بومی در راستای حمایت از تولید داخل قدم برداشت.


*** گزارش عملکرد همراه اول


به گزارش صنایع، امروز همراه اول تنها یک اپراتور با هدف ارتقای خدمات و ایجاد درآمد اقتصادی برای یک بنگاه تجاری محسوب نمی‌شود، چرا که این اپراتور، بزرگ‌ترین ارایه دهنده خدمات ارتباطی ایران است که هر گونه تغییر، تحول و حتی اختلالی در آن، بر تمامی بخش‌های اقتصادی، بانکی، آموزشی، امنیتی، اجتماعی و تداوم فعالیت دیگر کسب‌وکارها و در یک کلام اقتصاد دیجیتال کشور و رتبه‌های بین‌المللی ایران در عرصه‌های مختلف تاثیرگذار است.

از این رو برنامه‌ها و اقدامات همراه اول در توسعه زیرساخت‌هایش، مترادف با توسعه بخش‌های مختلف کشور بوده و یکی از اهرم‌های کلیدی و پیشران اقتصاد ایران محسوب می‌شود.

به همین جهت بررسی مستمر و اطلاع از کم و کیف پروژه‌های زیرساختی انجام شده از سوی همراه اول در سال 1400 اهمیت بالایی دارد.

در همین حال بررسی گزارش‌های منتشره از سوی این اپراتور نشان می‌دهد که همراه اول سال قبل اقدامات کلان و مهمی را در بخش «پروژه‌های زیرساختی» به اجرا درآورده است که از آن جمله می‌توان به مواردی نظیر:

بهره‌برداری از فاز اول احراز هویت بیومتریک

بهره‌برداری از سامانه مدیریت ارتباطات با مراکز فروش و خدمات (DRM)

آغاز فروش محصولات همراه اول از بستر کیف پول الکترونیکی مراکز فروش و خدمات حضوری

فراهم‌سازی دسترس‌پذیری تمامی محصولات در شبکه فروش و خدمات حضوری در راستای ایجاد تجربه یکسان در تمامی نقاط ارتباطی همراه (Omnichannel)

بازطراحی و توسعه سامانه فروش شماره‌های رند به روش حراج و ایجاد آزمایشگاه استاندارد برای تست فنی مودم‌ها در داخل کشور اشاره کرد.

اما در همین حال مرور اقدامات غول ارتباطی ایران و منطقه در بحث مهم و استراتژیک حمایت از تولید داخل نیز نشان می‌دهد که این اپراتور در دو بخش مهم یعنی حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تامین 35میلیون سیم‌کارت خام از محل درآمد تولید و همچنین تامین 75هزار دستگاه مودم روتر 4G بومی‌سازی شده در سال 1400 نیز دستاورد داشته است.

و در نهایت اینکه همانطور که ذکر شد، اهمیت این اقدامات نه تنها به منزله تداوم و ارتقای پشتیبانی و خدمات‌دهی به ده‌ها میلیون مشترک خدمات ارتباطی کشور است بلکه به منزله پیشرفت و تضمینی برای تداوم میلیون‌ها خدمت الکترونیکی، شغل و کسب‌وکار در کشور است که بر بسترهای این اپراتور مشغول به کار و فعالیت هستند.
انتخابانتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + دو =

کلید مقابل را فعال کنید