اخبار برگزیده

کد خبر:397965
پ
سهام-عدالت
معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه:

زمان واریز مرحله سوم سود سهام عدالت جاماندگان مشخص شد

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از زمان واریز مرحله سوم سود سهام عدالت جاماندگان تا پایان تیرماه خبر داد.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از زمان واریز مرحله سوم سود سهام عدالت جاماندگان تا پایان تیرماه خبر داد.

 

*** واریز مرحله سوم سود سهام عدالت جاماندگان 

 

به گزارش صنایع، محمود حسنلو در خصوص واریز مرحله سوم سود سهام عدالت جاماندگان، اظهار کرد:

مرحله سوم واریز سود سهام عدالت مشروط به ارائه شماره شبای بانکی جاماندگان است که تا کنون حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت به دلیل ارائه نکردن شماره شبا، سود دریافت نکرده اند که باید با ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت در آن در فرایند دریافت سود سهام عدالت قرار گیرند.

 

وی در ادامه، گفت:

مشمولان سهام عدالت برای عملکرد سال ۹۹ برای سهام عدالت یک میلیون تومانی حدود یک میلیون و صد هزار تومان و برای سهام عدالت۵۳۲ هزار تومانی حدود ۵۸۰ هزار تومان سود دریافت کرده‌اند.

 

 

بیشتر بخوانید:

الگوی اجرای سهام عدالت در شورای عالی بورس نهایی شد

هشدار شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درباره کلاهبرداری سایبری برای دریافت سود سهام عدالت

واریز مرحله سوم سود جاماندگان سهام عدالت از تیرماه

 

 

*** تکلیف سود سهام فوت شدگان دارای سهام عدالت

 

به گزارش صنایع، معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در پایان و درباره تکلیف سود سهام فوت شدگان دارای سهام عدالت، افزود:

بیش از سه میلیون نفر از افرادی که سهام عدالت داشتند، طی ۱۶ سال گذشته فوت کردند که دارایی آن‌ها باید بین وراث تقسیم شود، اما چون اطلاعات انحصار وراثت آنان به صورت دیتا ذخیره نشده، نمی‌توانیم نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کنیم، اما با همکاری قوه قضاییه در نظر داریم با دریافت اطلاعات انحصار وراثت این هموطنان، نسبت به تقسیم ارث بین وراث و پرداخت سود‌های سهام عدالت از طریق یک سامانه الکترونیک اقدام کنیم که بر اساس برنامه ریزی‌ها احتمالا اواخر تابستان یا اوایل پاییز این سرویس راه‌اندازی می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید