اخبار برگزیده

کد خبر:396764
پ
شاخص فارسیجانی
رئیس برگزاری دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در گفتگو با صنایع، پاسخ داد

مدیریت کلاس جهانی چیست و چرا باید در نظام مدیریتی کشور اجرا شود؟/ طراحی مدل ایرانی – اسلامی مدیریت کلاس جهانی در ایران + فیلم

رئیس برگزاری دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران با تشریح الزامات اجرای مدیریت کلاس جهانی در کشور از طراحی مدل ایرانی – اسلامی مدیریت کلاس جهانی در ایران خبر داد.

رئیس برگزاری دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران با تشریح الزامات اجرای مدیریت کلاس جهانی در کشور از طراحی مدل ایرانی – اسلامی مدیریت کلاس جهانی در ایران خبر داد.

 

*** دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران

 

به گزارش صنایع، دستیابی به مدیریت کلاس جهانی در سازمان‌های دولتی، خصوصی، تولیدی، خدماتی و پروژه محور از اهمیت زیادی برخوردار است.

در کشور ما با توجه به اینکه مسائل فرهنگی، دینی و مذهبی متفاوت با کشورهای غربی است مدل‌های اجرا شده در این کشورها در ایران پاسخگو نیستند، لذا بایستی مدلی مختص به شرایط کشور خودمان طراحی شود.

در این راستا سازمان مدیریت صنعتی با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی و موسسه چشم انداز مدیریت تراز جهانی، “دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران” را با محوریت “توسعه ایران در تراز جهانی” در تاریخ ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ با حضور اساتید مجرب داخلی و بین‌المللی این حوزه در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد کرد.

در این جهت خبرنگار صنایع برای بررسی هرچه بیشتر الزامات طراحی مدل مدیریتی مناسب با شرایط کشور، گفتگوی اختصاصی را با حسن فارسی جانی که ریاست برگزاری دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران را برعهده دارد، انجام داده است.

 

وی در این گفتگو، مدیریت کلاس جهانی را یکی از فلسفه‌های نوین مدیریتی قرن ۲۱ دانست و تاکید کرد، سازمان‌های دارای مدیریت کلاس جهانی، می‌توانند در رقابت‌های بین‌الملل به نحوی رقابت کنند که نه تنها در حاضر بلکه در آینده نیز بدون بروز مشکلی به فعالیت خود ادامه دهند.

 

نکته:

در پایان می‌توانید ویدئوی کامل سخنان رئیس برگزاری دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران با صنایع را ملاحظه نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول