اخبار برگزیده

کد خبر:396763
پ
شاخص شیخ
رئیس کمیته علمی دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در گفتگو با صنایع، پاسخ داد

دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران چه اهدافی را دنبال می‌کند؟/ افزایش تولید ناخالص داخلی در کشور وابسته به چه عواملی است؟ + فیلم

رئیس کمیته علمی دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی اهداف برگزاری کنگره مذکور و عوامل تاثیرگذار بر افزایش تولید ناخالص داخلی در کشور را تشریح کرد.

رئیس کمیته علمی دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی اهداف برگزاری کنگره مذکور و عوامل تاثیرگذار بر افزایش تولید ناخالص داخلی در کشور را تشریح کرد.

 

*** الزامات افزایش تولید ناخالص داخلی در کشور

 

به گزارش صنایع، ارتقای سطح کیفی نظام مدیریتی و افزایش بهره‌وری در کشور تبدیل به دغدغه‌ای برای بسیاری از کارشناسان و مردم شده است.

این موضوع از این جهت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که چندی پیش رئیس سازمان ملی بهره‌وری در گفتگوی اختصاصی با این رسانه اذعان بر «افت یک درصدی بهره‌وری در کشور در یک دهه گذشته» داشته است.

در این جهت و برای بررسی راهکارها و الزامات ارتقای شاخص بهره‌وری در نظام مدیریتی کشور، سازمان مدیریت صنعتی با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی و موسسه چشم انداز مدیریت تراز جهانی، “دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران” را با محوریت “توسعه ایران در تراز جهانی” در تاریخ ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ با حضور اساتید مجرب داخلی و بین‌المللی این حوزه در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد کرد.

در همین خصوص خبرنگار صنایع برای کسب اطلاعات بیشتر از اهداف این کنگره گفتگوی اختصاصی را با ابراهیم شیخ که ریاست کمیته علمی دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران را بر عهده دارد انجام داده است.

وی در این گفتگو ضمن تشریح اهداف و برنامه‌های کنگره مذکور، دو عامل اصلی افزایش تولید ناخالص داخلی را سرمایه‌گذاری‌های جدید و ارتقای بهره‌وری در کشور عنوان کرد.

 

در پایان می‌توانید ویدئو کامل سخنان رئیس کمیته علمی دومین کنگره بین‌المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران با خبرنگار صنایع را ملاحظه نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول