اخبار برگزیده

کد خبر:391858
پ
بورس
صنایع گزارش می‌دهد:

بررسی بازار سرمایه در پایان معاملات امروز (۴ خرداد)/ افت ۱۵۲۰ واحدی شاخص بورس

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، سوم خردادماه) با یک هزار و ۵۲۱ ‌واحد کاهش، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۵۵۵ هزار واحدی قرار گرفت.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، سوم خردادماه) با یک هزار و ۵۲۱ ‌واحد کاهش، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۵۵۵ هزار واحدی قرار گرفت.

 

*** بررسی بازار سرمایه در پایان معاملات امروز

 

به گزارش صنایع، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با یک هزار و ۵۲۱ ‌واحد افت، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۵۵۵ هزار واحد ایستاد.

شاخص هم‌وزن با یک هزار و ۵۴۴ واحد کاهش به ۴۳۱ هزار و ۲۲۸ واحد و شاخص قیمت با سه هزار و ۷۲۰ واحد کاهش به ۳۸۰ ‌هزار و ۴۳۶ واحد رسید.

شاخص بازار اول، ۱۷ هزار و ۶۱۲ واحد و شاخص بازار دوم ۱۰ ‌هزار و ۶۸۶ واحد کاهش را ثبت کردند.

امروز در ادامه معاملات بورس تهران، بیش از هفت میلیارد و ۹۸۲ میلیون سهم، حق‌تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۷ هزار و ۶۹۵ میلیارد ریال و در ۴۹۳ هزار و ۳۳ نوبت معامله شد.

علاوه بر این در بین همه نمادها، نماد فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با یک هزار و ۳۴ واحد، فولاد خراسان (فخاس) با ۳۴۵ واحد، فولاد خوزستان (فخوز) با ۳۳۲ واحد و ملی صنایع مس ایران (فملی) با ۳۰۲ واحد با تاثیر منفی بر شاخص بورس همراه شدند.

در مقابل گروه مپنا (رمپنا) با ۸۱۶ واحد، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی) با ۵۳۸ واحد و صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ۲۴۶ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشتند.

 

 

بیشتر بخوانید:

انعقاد بیش از ۴۳۱ هزار قرارداد آتی در دو ماهه اول سال ۱۴۰۱ در بورس کالا

عرضه بیش از ۶۰ هزار تن فراورده هیدروکربنی در بورس انرژی

خرید خودرو از بورس کالا، بدون مالیات بر ارزش افزوده

 

 

*** آخرین وضعیت شاخص فرابورس

 

به گزارش صنایع، شاخص فرابورس نیز امروز بیش از هفت واحد افزایش داشت و به ۲۱ هزار و ۳۲۱ واحد رسید.

در این بازار سه میلیارد و ۸۲۵ میلیون برگه سهم و اوراق مالی به ارزش ۳۵ هزار و چهار میلیارد ریال دادوستد شد، تعداد دفعات معاملات امروز فرابورس بیش از ۳۳۳ هزار و ۳۱۳ نوبت بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول