اخبار برگزیده

کد خبر:388708
پ
گاوداری‌
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل:

ایجاد دامداری صنعتی منجر به حل مشکلات واحدهای تولیدی لبنی استان اردبیل می‌شود

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل از حل مشکلات واحدهای تولیدی لبنی با ایجاد دامداری صنعتی خبر داد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل از حل مشکلات واحدهای تولیدی لبنی با ایجاد دامداری صنعتی خبر داد.

 

*** مردمی‌سازی یارانه‌ها

 

به گزارش صنایع، عیسی شاهی‌زارع در مورد مردمی سازی یارانه ها، اظهار داشت:

مردمی‌سازی یارانه‌ها شفافیت اقتصادی و جلوگیری از فساد در کشور را به دنبال دارد که دولت‌ در سال‌های گذشته سعی بر این داشته تا اجرای این طرح را مردمی کند که در این زمینه اجرای آن در دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی در ادامه، بیان کرد:

اجرای طرح مردمی کردن و توزیع عادلانه یارانه از سال‌های گذشته مطرح بوده و دولت درصدد است با اجرای هدفمندی یارانه‌ها که یک حرکت انقلابی است اقدامات اساسی در این زمینه انجام دهد.

در این زمینه بنا به دلایلی پرداخت یارانه به تعویق افتاده که در این زمینه یک حرکت انقلابی توسط دولت سیزدهم انجام یافته و تصمیم بر این شد تا یارانه به دهک‌های پایین و مورد هدف جامعه اختصاص داده شود.

لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی در اجرای مردمی کردن یارانه به شکل صحیح برنامه‌ریزی‌های لازم به عمل آمده و در این زمینه دولت به دنبال ساماندهی شرایط اقتصادی، بهبود وضعیت گرانی و تورم همه‌جانبه در کشور است که باید اقدامات لازم توسط دستگاه های اجرایی در این زمینه انجام یابد.

 

به گزارش صنایع، نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل در پایان، بیان کرد:

در سال‌های اخیر اقتصاد کشور آسیب دیده که این امر نیازمند ترمیم دارد و البته باید در راستای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه مردم نیز اقدامات اساسی انجام یابد تا مشکلات و چالش‌های پیش روی واحدهای تولیدی برطرف شود و با توجه به این که ریشه مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی لبنی استان برگرفته از نبود دامداری صنعتی استان وجود دارد بنابراین باید اقدامات اساسی در این زمینه محقق شود.

تسنیم

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

کلید مقابل را فعال کنید