کد خبر:388388
پ
یارانه
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه و بودجه:

راه‌اندازی سامانه تلفنی پاسخ به سوالات مردم درباره یارانه کمک معیشتی + فیلم

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه وبودجه از راه‌اندازی سامانه تلفنی پاسخ به سوالات مردم درباره یارانه کمک معیشتی خبر داد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه وبودجه از راه‌اندازی سامانه تلفنی پاسخ به سوالات مردم درباره یارانه کمک معیشتی خبر داد.

 

*** سامانه تلفنی پاسخ به سوالات مردم

 

به گزارش صنایع، سید محمد موسوی در گفتگوی تلفنی با رسانه ملی با بیان اینکه مردم سوالات متعددی در خصوص نحوه دهک‌بندی پرداخت یارانه کمک معیشتی داشتند، اظهار کرد:

با توجه به سوالات متعدد مردم، سامانه تلفنی برای پاسخ‌گویی به سوالات مردم به شماره ۰۹۶۰۰۰۶۳۶۹ راه‌اندازی شد که مردم می‌توانند با شماره‌گیری این شماره و وارد کردن کد ملی خود و شماره تلفن همراه سرپرست خانواده، وارد سامانه شوند و اطلاعات لازم نظیر دهکی که قرار دارند و مبلغ یارانه دریافتی خود را مشاهده کنند.

همچنین مردم از طریق این سامانه می‌توانند در صورت عدم دریافت یارانه، اقدامات لازم برای ثبت اعتراض را نیز مشاهده کنند.

 

یارانه

 

*** تکلیف کسانی که یارانه دریافت نکردند چیست؟

 

به گزارش صنایع، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه و بودجه در پایان، تاکید کرد:

در صورتی که فردی در گذشته یارانه دریافت کرده باشد و در حال حاضر یارانه کمک معیشتی را دریافت نکرده است باید به سایت وزارت رفاه مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت کند.

همچنین اگر فردی تا به حال یارانه‌ای دریافت نکرده و یا  از دریافت یارانه انصراف داده‌ و متقاضی دریافت یارانه کمک معیشتی است در آینده نزدیک می‌تواند با استفاده از سامانه‌ای که طبق قانون بودجه ۱۴۰۱ در روز‌های آینده راه‌اندازی خواهد شد، برای ثبت نام دریافت یارانه کمک معیشتی اقدام کند.

 

نکته:

در پایان، می‌توانید ویدئو گفتگو رئیس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه و بودجه با رسانه ملی را مشاهده نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول