کد خبر:380393
پ
رفیعی آتانی
فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج):

سپاه استان قزوین اجرای طرح آبرسانی به روستاهای محروم را اولویت خود قرار داد

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی برای تأمین آب شرب روستاها را در اولویت کاری بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار داد.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی برای تأمین آب شرب روستاها را در اولویت کاری بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار داد.

 

*** اجرای طرح‌های تأمین آب آشامیدنی و کشاورزی در روستاهای محروم

 

به گزارش صنایع، سردار رستمعلی رفیعی آتانی در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری سپاه حضرت صاحب‌الأمر(عج) و شرکت آب و فاضلاب استان قزوین که در سالن جلست فرماندهی این سپاه برگزار شد، اظهار کرد:

با توجه به غنای فرهنگی و دینی که در استان ما وجود دارد، بحران آب پذیرفتنی نیست؛ اما می‌توان با تکیه بر روحیه جهادی این بحران را برطرف کرد.

 

وی با اشاره به آمادگی کامل سپاه برای اجرای طرح‌های تأمین آب آشامیدنی و کشاورزی در روستاهای دورافتاده و محروم، افزود:

با توجه به نیاز مناطق محروم به ویژه روستاها به آب شرب اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی برای تأمین آب شرب روستاها را در اولویت کاری بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار می‌دهیم.

در این حوزه ورودی دوگانه خواهیم داشت.

یعنی هم پروژه‌های عمرانی برای آبرسانی در نقاط محروم را اجرا خواهیم کرد و هم در کنار شرکت آبفا نسبت به فرهنگ‌سازی در حوزه مدیریت مصرف آب از طریق معاونت اجتماعی و فرهنگی سپاه اقدام خواهیم کرد.

چرا که اعتقاد راسخ داریم پیشگیری بهتر از درمان است.

 

 

بیشتر بخوانید:

سناریو بدبینانه برای تامین وضعیت آب تهران/ ۱۶۰ کیلومتر از شبکه فرسوده آبرسانی تهران در سال ۱۴۰۰ نوسازی شد/ هدررفت ۲۲ درصدی آب در تهران

آبرسانی به ۱۶۹ روستای کردستان توسط سپاه و گروه‌های جهادی

اجرای بزرگ‌ترین پروژه عمرانی برای آبرسانی به ۱۰ هزار روستای کشور

 

 

*** نقش سپاه و بسیج در طرح ابرسانی استان قزوین

 

به گزارش صنایع، فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) در پایان درباره نیروهای بسیج در طرح آبرسانی، بیان کرد:

در ضمن نیروهای بسیجی ما جلوی دست‌اندازی به منابع و تأسیسات آب شرب توسط افراد سودجو را خواهند گرفت و در زمانی هم که منطقه‌ای با بحران جدی آب روبه‌رو شود، نسبت به آبرسانی سیار و فوری اقدام خواهد شد.

سپاه بالاترین شأن خود را خدمتگزاری به مردم و محرومان می‌داند، بنابراین مجموعه سپاه استان و اقشار بسیج با تمام توانمندی و ظرفیت خود برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی یاری‌کننده مجموعه دولت و دستگاه‌های وابسته به آن هستند.

با توجه به اینکه آب یکی از نیازهای ابتدایی و اساسی مردم است، از همه ظرفیت عملیاتی و عمرانی برای تأمین آب مورد نیاز مردم بهره خواهیم گرفت و تک‌تک نیروهای ما فارغ از درجه و عنوان حاضرند برای حل مشکلات در این حوزه راهی نواحی محروم شوند و برای اجرای این طرح‌ها کارگری کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید