اخبار برگزیده

کد خبر:375373
پ
مس۲
مدیرعامل شرکت ملی مس:

منابع انسانی ثروت اصلی شرکت مس

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن اشاره به اینکه منابع انسانی ثروت اصلی شرکت مس است، تاکید کرد، طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری باید با کار جهادی به اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس سرعت دهیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن اشاره به اینکه منابع انسانی ثروت اصلی شرکت مس است، تاکید کرد، طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری باید با کار جهادی به اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس سرعت دهیم.

 

*** منابع انسانی ثروت اصلی شرکت مس

 

به گزارش صنایع، دکتر علی رستمی  (شنبه ششم فروردین)، پس از دیدار با مقامات استانی آذربایجان شرقی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مجتمع مس سونگون، برای نخستین بار در جلسه تولید این مجتمع، شرکت کرد.

 

وی در این جلسه اجرای طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون را یکی از اولویت‌های شرکت مس دانست و تصریح کرد:

باید بر روی تحقق اهداف تعیین شده یعنی تولید ۴۰۰ هزار تن کاتد و ۱ میلیون تن کنسانتره در عرض سه سال، تمرکز کنیم.

 

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به قدمت بالای معدنکاری و توان بالای مهندسین ایرانی و تاکید بر استفاده از فن آوری های دانش بنیان، اظهار داشت:

به طور قطع نیروی انسانی ثروت اصلی شرکت مس است و نباید نقش آنان را نادیده بگیریم و بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت ها زمینه توسعه بیشتر و سریع‌تر صنعت مس را فراهم سازیم.

 

وی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری، گفت:

در راستای تحقق این شعار، باید فناوری‌های دانش بنیان را مورد حمایت قرار داد تا شاهد به ثمر نشستن استعدادها و به تبع اشتغال‌زایی و محرومیت زدایی در منطقه باشیم.
رستمی با اشاره به توسعه کشور کره توسط دو شرکت بزرگ آن، افزود: شرکت مس نیز با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد می‌تواند یکی از شرکت‌های اثرگذار و پیشران پیشرفت ایران باشد.

 

به گزارش صنایع، مدیرعامل شرکت مس در پایان، با تاکید بر فعالیت‌های جهادی در این عرصه، گفت:

از خداوند متعال، توفیق سربازی در راستای بالندگی و اعتلای میهن عزیزمان را مسالت می‌نماییم.
لازم به ذکر است، در این جلسه الهویردی دهقانی نماینده ورزقان و خاروانا در خانه ملت، «مهدی اهرابی» عضو هیأت ‌مدیره و معاون هماهنگی، «کیارش مهرانی» معاون مالی و اقتصادی، «بهروز رحمتی» معاون توسعه و اکتشافات، «مهدی سلمانی» مدیر گروه حراست، «محمدجواد خلیلی» مشاور مدیرعامل و مدیرگروه روابط عمومی و حوزه مدیرعامل و «جهانگیر رضوی» مدیر مجتمع مس سونگون حضور داشتند.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + ده =

کلید مقابل را فعال کنید