کد خبر:349494
پ
بازدید اسماعیلی
صنایع گزارش می‌دهد:

بازدید بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰/ دعوت رسمی امارات از رئیس جمهور ایران برای بازدید از اکسپوی ۲۰۲۰

وزیر همکاری‌های بین‌المللی امارات در جریان بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ از رئیس جمهور ایران برای بازدید از نمایشگاه دعوت رسمی کرد.

وزیر همکاری‌های بین‌المللی امارات در جریان بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ از رئیس جمهور ایران برای بازدید از نمایشگاه دعوت رسمی کرد.

 

*** بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پاویون کشورهای ژاپن و هند و روسیه 

 

به گزارش صنایع، محمدمهدی اسماعیلی ضمن بازدید از برخی بخش‌های نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ در پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور یافت.

محمد مهدی اسماعیلی همچنین از پاویون کشورهای ژاپن، هند و روسیه در این رویداد مهم جهانی بازدید کرد.

در این بازدید غلامرضا منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و سیدمجتبی محفوظی رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس شورای اسلامی ایران، سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس موسسه نمایشگاه های بین المللی وزارت صمت و مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کردند.

گفتنی است؛ وزیر همکاری‌های بین‌المللی امارات در دیدار با وزیر ارشاد از رئیس جمهور ایران برای بازدید از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ دعوت رسمی کرد.

 

 

بیشتر بخوانید: 

برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

تغییر ماهیت نمایشگاه‌های بین‌المللی به مرکز رویدادهای بین‌ المللی/ هدف‌گذاری صادرات ۴۰ میلیارد دلاری در ۴ سال آینده

 

*** نمایشگاه اکسپو ۶ ماه میزبان ۱۹۲ کشور جهان 

 

نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دبی یکی از مهم‌ترین رویدادهای جهانی محسوب می‌شود که به‌ دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر آغاز شده شده از اول اکتبر ۲۰۲۱ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ به ‌مدت ۱۸۲ روز در دبی برگزار می‌شود و برای ۶ ماه میزبان ۱۹۲ کشور جهان است.

نمایشگاه اکسپو دبی یکی از بزرگ‌ترین نشست‌های جهانی است که بهترین‌های جهان برای ساخت آینده‌ای بهتر در یک مکان جمع می‌شوند.

جوانان نقش مهمی در این رویداد ایفا می‌کنند و فرصت مشاهده، یادگیری و کمک به ‌شکل‌گیری ایده‌های خلاقانه را خواهند داشت و می‌توانند راهکارهای نوآورانه‌ای برای ایجاد آینده‌ای پربارتر در منطقه خاورمیانه و جهان ارائه کنند.

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول