کد خبر:346725
پ
مسکن
در جلسه کارگروه تنظیم بازار تاکید شد

تشکیل کارگروه ویژه برای اصلاح ساختار و رفع نابسامانی های بازار مسکن

جلسه کارگروه تنظیم بازار ظهر امروز ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ به ریاست معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

جلسه کارگروه تنظیم بازار ظهر امروز ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ به ریاست معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

 

*** موضوعات مطرح شده در جلسه کارگروه ظهر امروز 

 

به گزارش صنایع، در این جلسه که وزرای صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، دادگستری و امور اقتصاد و دارایی نیز حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت بازار و نوسان قیمت برخی اقلام و کالاها در هفته اخیر ارائه شد.

در این نشست همچنین نماینده وزارت راه و شهرسازی گزارشی از وضعیت بازار مسکن و نظام عرضه و تقاضا در این بخش ارائه کرد و از تدوین بسته تشویقی توسط این وزارتخانه برای حمایت از بخش مسکن خبر داد.

 

به گزارش صنایع، در این جلسه همچنین بر ضرورت اصلاح ساختار بازار اجاره و فروش مسکن تاکید و مقرر شد کارگروهی با حضور وزارتخانه های صمت، راه و شهرسازی، دادگستری و امور اقتصاد و دارایی راهکارهای اصلاح ساختار بازار مسکن و رفع نابسامانی ها در این بخش را مورد بررسی قرار دهند.

 

 

بیشتر بخوانید:

تاخیر در اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی پس از یک سال پذیرفته نیست/ سیل آسیب‌های اجتماعی در پی تداوم نابسامانی بازار مسکن

لزوم ساماندهی بازار مسکن با تسریع در اجرای قوانین

ایجاد تعادل در بازار مسکن در گرو همکاری دولت و مجلس

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول