اخبار برگزیده

کد خبر:335705
پ
فولاد
با اعتماد به توان داخلی صورت گرفت؛

ثبت رکورد در خط اصلاح ۴ ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه برای سومین بار پیاپی در سال جاری

تلاشگران خط اصلاح شماره ۴ ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه توانستند با ثبت رکورد تولید ۲۰ هزار و ۶۵۰ تن کلاف سرد اصلاح‌شده در آبان‌ماه ۱۴۰۰، برای نخستین بار از ابتدای راه‌اندازی و سومین‌بار در سال جاری، رکورد تولید در این خط را جابه‌جا کنند.

تلاشگران خط اصلاح شماره ۴ ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه توانستند با ثبت رکورد تولید ۲۰ هزار و ۶۵۰ تن کلاف سرد اصلاح‌شده در آبان‌ماه ۱۴۰۰، برای نخستین بار از ابتدای راه‌اندازی و سومین‌بار در سال جاری، رکورد تولید در این خط را جابه‌جا کنند.

 

*** مدیر محصولات سرد و پوشش‌دار ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه/ ثبت رکورد در خط اصلاح ۴ ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه

 

به گزارش صنایع، مدیر محصولات سرد و پوشش‌دار ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد:

خطوط نهایی ناحیه نورد سرد ایستگاه پایانی تولید محصولات سرد در این ناحیه و در خطوط تولید فولاد مبارکه است و به‌نوعی ویترین محصولات این شرکت محسوب می‌شود.

 

محسن زارع در ادامه افزود:

ارتقای کمی و کیفی محصولات فولاد مبارکه علاوه بر نظارت و کنترل دائمی محصول و انطباق آن با الزامات مشتری در این خطوط از اهمیت قابل‌توجهی برخوردار است که با تلاش کارکنان در ناحیه نورد سرد این شرکت، خط اصلاح شماره ۴ توانست تبلور بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رفع موانع تولید باشد و به سقف جدیدی در تولید محصول سرد فولاد مبارکه دست یابد که این مهم گواه الطاف الهی و عزم و اراده جمعی کارکنان بوده و نشان‌دهنده توانایی‌های بالقوه و بالفعل این خطوط در کسب موفقیت‌های آتی است.

 

*** رئیس خطوط نهایی ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه/ لبیک فولاد مبارکه به رهبر معظم انقلاب

 

رئیس خطوط نهایی ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه نیز در این خصوص، اظهار کرد:

خطوط نهایی ناحیه نورد سرد شامل ۴ خط اصلاح، ۲ خط برش و یک خط برش نواری است که از این میان، تلاشگران خط اصلاح ۴ توانستند رکوردهای ۲۰ هزار تن در فروردین‌ماه، ۲۰ هزار و ۳۵۰ تن در شهریورماه و ۲۰ هزار و ۶۵۰ تن در آبان‌ماه را به‌صورت پیاپی در سال جاری ثبت کنند.

 

رامین خاکساری با بیان این‌که این رکورد در لبیک به منویات مقام معظم رهبری در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» صورت گرفته است، افزود:

این رکورد در حالی محقق شد که محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها مانع بزرگی برای صنعت فولاد و به‌خصوص ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه محسوب می‌شود.

 

رئیس خطوط نهایی ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد:

این موفقیت قابل‌توجه که در یکی از ماه‌های ۳۰ روزه سال کسب گردیده مرهون تلاش‌های تمامی کارکنان و زحمت‌کشان خطوط نهایی و واحدهای پشتیبانی به‌ویژه حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت ناحیه نورد سرد است.

 

*** رئیس گروه فنی تولید ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه/ اهمیتی استراتژیک خطوط اصلاح در ناحیه نورد سرد

 

رئیس گروه فنی تولید ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه نیز در این خصوص، تصریح کرد:

خطوط نهایی و به‌خصوص خطوط اصلاح در ناحیه نورد سرد، در تولید محصول از اهمیتی استراتژیکی برخوردار است و با توجه به طیف وسیع محصول از حیث ابعاد و گرید کیفی، کنترل فرایند محصول در این خطوط همیشه مؤید انطباق کمی و کیفی محصول سرد شرکت فولاد مبارکه با خواسته‌های مشتریان خواهد بود.

 

به گزارش صنایع، محمودرضا قرمزی در پایان، اضافه کرد:

از ابتدای ورود کلاف گرم به ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه تا پایان تولید محصول سرد که درواقع منتهی به خطوط اصلاح شماره ۱ تا ۴ خواهد بود، محصول تولیدشده با تمام مشخصات منطبق با داده‌های فنی تولید، تحت پایش و کنترل دائمی قرار می‌گیرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید