کد خبر:333079
پ
بورس کالا
صنایع گزارش می‌دهد:

معامله ۹ میلیون تن محصول در بورس کالا

در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران در یک ماه گذشته حدود ۹ میلیون تن محصول در بورس کالا معامله شده که رشد ۲۴ درصدی را نشان می دهد.

در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران در یک ماه گذشته حدود ۹ میلیون تن محصول در بورس کالا معامله شده که رشد ۲۴ درصدی را نشان می دهد.

 

*** عرضه محصول در بورس کالا

 

به گزارش صنایع، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، طی ماه گذشته میزبان معامله ۷ میلیون و ۳۸۷ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۷۹ هزار میلیارد ریال بود.

 در این تالار ۵ میلیون و ۱۷۶ هزار تن سیمان، یک میلیون و ۴۵۲ هزار تن انواع فولاد، ۵۲۱ هزار تن سنگ آهن، ۱۷۲ هزار تن آهن اسفنجی، ۳۱ هزار و ۴۴۵ تن آلومینیوم، ۳۰ هزار و ۵۳۵ تن روی، ۲۹ هزار و ۱۰۰ تن انواع مس، ۵۶۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۲۰۰ تن کک، ۸۱ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۶۳ کیلوگرم شمش طلا از سوی مشتریان خریداری شد.

 همچنین در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز طی آبان ماه افزون بر یک میلیون و ۵۳۰ هزار تن انواع کالا به ارزش ۲۴۲ هزار میلیارد ریال در دو بخش داخلی و صادراتی معامله شد.

 دراین تالار بالغ بر ۴۴۷ هزار تن وکیوم باتوم، ۴۴۱ هزار و ۵۱۰ تن انواع قیر، ۳۲۴ هزار و ۸۵۱ تن انواع مواد پلیمری، ۱۵۰ هزار و ۸۱ تن مواد شیمیایی، ۱۳۵ هزار تن لوب کات، ۱۵ هزار و ۶۸۲ تن روغن، ۱۳ هزار و ۸۵۰ تن گوگرد، ۵۴۶ تن عایق رطوبتی و ۵۰ تن آرگون به فروش رسید.

 

 *** عرضه زعفران در بورس کالا 

 

به گزارش صنایع، یک تن زعفران رشته‌ای نیز در تالار کشاورزی بورس کالای ایران معامله شد.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز طی مدت مذکور معامله ۴۲ هزار و ۷۹۵ تن انواع کالا را تجربه کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول