کد خبر:333391
پ
همراه+اول
صنایع گزارش می‌دهد:

جزییات کمپین اپراتور موبایلی که به ساخت مدرسه ختم شد

کمپین «نیکوکاری» یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور منتج به ساخت مدرسه ای در منطقه کم برخوردار سیستان و بلوچستان شد.

کمپین «نیکوکاری» یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور منتج به ساخت مدرسه ای در منطقه کم برخوردار سیستان و بلوچستان شد.

 

*** ساخت مدرسه در منطقه کم برخوردار سیستان و بلوچستان 

 

به گزارش صنایع، ورود کاروان عدالت آموزشی بنیاد احسان به استان سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد ارتباط و هم افزایی بیشتر بین گروه های جهادی مرتبط با آموزش، همراه با افتتاح مدرسه «رویش احسان» شد که مشترکان تلفن همراه نیز در ساخت آن سهیم بودند.

مشترکان همراه اول که با بخشش امتیازات باشگاه فیروزه ای خود در ساخت این مدرسه ۳ کلاسه مشارکت داشتند، از سال گذشته همراه با کمپین مسئولیت اجتماعی این اپراتور، آستین بالا زدند.

این کمپین سال گذشته در بخش «نیکوکاری» باشگاه فیروزه ای همراه اول با هدف ساخت مدرسه در منطقه ای کم برخوردار استارت خورد و مشترکان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه می توانستند با مراجعه به بخش «نیکوکاری» باشگاه فیروزه ای در اپلیکیشن یا وبسایت «همراه من» به آدرس my.mci.ir و اختصاص بخشی از امتیازات خود، در ساخت این مدرسه مشارکت کنند.

 

به گزارش صنایع، براساس این کمپین که قرار بود پس از پایان این طرح در باشگاه فیروزه ای، معادل ریالی امتیازات اختصاص یافته توسط مشترکان به ساخت این مدرسه اعطا شود.

نهایتا ۳۰۰ میلیون تومان از سمت اعضای باشگاه مشتریان همراه اول به ساخت مدرسه «رویش احسان» در روستای چاه شاهو از توابع شهرستان زاهدان اختصاص یافت.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران در راستای تحقق برنامه چشم انداز خود، فعالیت‌های مسؤولیت اجتماعی اش را ذیل سه محور «حمایتگری و اسپانسرینگ»، «اقدامات بشردوستانه» و «محیط زیست» تعریف کرده است.

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول