کد خبر:332678
پ
مرغ منجمد
سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد:

ارز ۴٢٠٠ تومانی تا پایان سال حذف نمی‌شود/ توزیع ١١ میلیون تن نهاده تا پایان آبان

سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ارز ۴٢٠٠ تومانی تا پایان سال حذف نمی‌شود از توزیع ١١ میلیون تن نهاده تا پایان آبان ماه خبر داد.

سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ارز ۴٢٠٠ تومانی تا پایان سال حذف نمی‌شود از توزیع ١١ میلیون تن نهاده تا پایان آبان ماه خبر داد.

 

*** حذف ارز ۴٢٠٠ تومانی

 

به گزارش صنایع، حسن عباسی معروفان درباره مباحث مطرح شده مبنی بر حذف ارز ۴٢٠٠ تومانی از واردات نهاده‌های دامی و دانه‌های روغنی، گفت:

خیر چنین مسأله ای صحت ندارد، ارز ۴٢٠٠ تومانی از واردات این اقلام حذف نشده و ما دیروز نیز برای واردات آنها ارز ۴٢٠٠ تومانی تخصیص دادیم ، امروز نیز همین روند بوده و تا آخر سال جاری نیز همین طور خواهد بود بنابراین تا پایان سال ١۴٠٠ ارز ۴٢٠٠ تومانی از واردات دانه های روغنی و نهاده های دامی حذف نمی شود.

 

وی با اشاره به برخی مباحث مطرح شده مبنی بر تاخیر واردکنندگان در بارگیری نهاده های دامی، اضافه کرد:

از اول سال جاری تا پایان آبان ماه ١١ میلیون و ١۵٠ هزار تن نهاده دامی در کشور توزیع شده است که بیش از ۶ میلیون تن آن ذرت و مابقی کنجاله سویا و جو بوده است .

 

 

بیشتر بخوانید:

حل مشکل تامین نهاده‌های طیور تا ۱۵ روز آینده

 
 
*** بارگیری نهاده‌های دامی

 

به گزارش صنایع، سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در پایان، تاکید کرد:

ممکن است در مقاطعی به دلیل کمبود کامیون و یا مشکلاتی که در حوزه کرایه و حمل و نقل وجود دارد بارگیری نهاده های دامی با تاخیر انجام شود اما این مسأله هیچ ربطی به واردکنندگان ندارد و مقطعی نیز بوده است .

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول