کد خبر:331613
پ
برق
صنایع گزارش می‌دهد:

اعلام حمایت شرکت توانیر از شرکت‌های دانش بنیان

شرکت توانیر با دعوت از همه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی برای ارائه طرح‌های خطرپذیر، نسبت به حمایت از آنان اعلام آمادگی کرد.

شرکت توانیر با دعوت از همه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی برای ارائه طرح‌های خطرپذیر، نسبت به حمایت از آنان اعلام آمادگی کرد.

 

*** تسهیلات صنعت برق به شرکت‌های دانش‌بنیان

 

به گزارش صنایع، بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۰، وزارت نیرو مکلف است بخشی از منابع حاصل از افزایش بهای برق برخی از صنایع بزرگ را تا سقف ۱۳ هزار میلیارد ریال صرف اعطای تسهیلات خطرپذیر به شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت برق و شرکت‌های فعال در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی نماید.

با توجه به این تکلیف قانونی، دبیرخانه کارگروه راهبری مصارف بند «ز» تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ که با دستور مدیرعامل شرکت توانیر در پژوهشگاه نیرو آغاز به‌کار کرده، از شرکت‌های فعال در زمینه بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی الکتریکی و شرکت‌های دانش‌بنیان در کلیه زمینه‌های مرتبط صنعت برق دعوت به همکاری کرده و برای حمایت از آنان اعلام آمادگی کرده است.

 

*** نحو اخذ تسهیلات

 

 این شرکت‌ها می‌توانند جهت اخذ تسهیلات، طرح‌ها و پروژه‌های خود را از طریق لینک‌های اعلام شده در آدرس https://www.nri.ac.ir/Technology/RTF به دبیرخانه ارائه نمایند.

شرکت‌های علاقه‌مند تا ۷ آذر ماه فرصت دارند نخستین سری طرح‌ها و پروژه‌های خود را برای اخذ تسهیلات از منابع شرکت توانیر در سامانه مذکور بارگذاری نمایند.

 

اخبار مهم صنایع:

خبر خوش وزیر راه برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن/ ساخت مدرسه و درمانگاه همزمان آغاز می‌شود

انتهای پیام///

 

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول