کد خبر:331428
پ
مهدی معصوم
رئیس پلیس پیشگیری ناجا 

کوتاه کرد دست سودجویان از اراضی ملی

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کوتاه کرد دست سودجویان از اراضی ملی خبر داد .

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کوتاه کرد دست سودجویان از اراضی ملی خبر داد .

 

***کوتاه کردن دست سودجویان از اراضی ملی 

 

به گزارش صنایع، مهدی معصوم‌بیگی، ضمن بیان اینکه،پلیس پیشگیری در جلوگیری از تعرض به اراضی دولتی و صیانت از حقوق بیت المال پیشتاز است، اظهار داشت:

حفاظت از سرمایه‌های ملی و جلوگیری از تعرض به اموال مردمی توسط یگان‌های حفاظت از دستگاه‌های اجرایی کشور بیانگر حسن توجه و دغدغه پلیس پیشگیری به حفظ حقوق مردم و بیت المال و حفاظت از اراضی ملی در جامعه است.

وی در ادامه، افزود:

 عملکرد خوب و اقدامات شایسته یگان‌های حفاظت از سازمان ملی زمین و مسکن، جنگل‌ها و مراتع و امور اراضی در رفع تصرف و حفاظت از اراضی ملی در هفت ماهه سال جاری.

پلیس پیشگیری عزم جدی و مستمر در برخورد قاطع با پدیده زمین خواری و کوتاه کردن دست سودجویان و متخلفان از زمین های ملی دارد.

در بازه زمانی یاد شده ۱۴ هزار و ۹۱۴ هکتار از اراضی تصرف شده توسط افرد سودجو به ارزش تقریبی ۳۰۰ هزار میلیارد ریال توسط یگان‌های حفاظت سراسر کشور آزادسازی شده است.

 

بیشتر بخوانید:

۵۲ هزار میلیارد تومان زمین خواری تنها در ۲ سال

شهرهای صدر نشین زمین خواری

 
 

***ده هزار پرونده در خصوص تعرض به اراضی 

 

معصوم‌بیگی همچنین،خاطر نشان کرد:

 در این بازه زمانی از ۱۸ هزار و ۲۴۶ فقره اراضی دولتی، منابع طبیعی و کشاورزی رفع تعرض و در این ارتباط ۱۶۵ نفر متهم دستگیر شدند.

 بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ فقره پرونده در خصوص تعرض به اراضی از دیگر اقدامات شاخص سه یگان حفاظت از سازمان ملی زمین و مسکن، جنگل‌ها و مراتع و امور اراضی در این مدت بوده است.

 

***اجازه هیچگونه فعالیت غیر قانونی را نمی دهیم 

 

به گزارش صنایع، رئیس پلیس پیشگیری ناجا در پایان، ضمن تاکید براینکه اراضی ملی متعلق به همه مردم ایران اسلامی است، تشریح کرد:

 پلیس پیشگیری آماده مقابله با زمین خواری،حفظ موهبت‌های الهی و سرمایه‌های ارزشمند کشور است و اجازه هیچگونه فعالیت غیرقانونی به افراد سودجو و فرصت طلب را نخواهد داد.

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول