کد خبر:332817
پ
مسابقه مس سرچشمه
مدیر امور ‌آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه:

شرکت مس میزبان نوزدهمین مسابقات ملی مهارت شد

مدیر امور ‌آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه ؛مراسم افتتاحیه «نوزدهمین مسابقات ملی مهارت» در امور آموزش شهر مس سرچشمه با حضور شرکت‌کنندگان از ۱۱ استان برگزار شد.

مدیر امور ‌آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه؛مراسم افتتاحیه «نوزدهمین مسابقات ملی مهارت» در امور آموزش شهر مس سرچشمه با حضور شرکت‌کنندگان از ۱۱ استان برگزار شد.

 

*** شرکت مس میزبان نوزدهمین مسابقات ملی مهارت 

 

به گزارش صنایع، وحید امیری تاکید کرد:

مسابقات در ۵ رشته مهارتی از جمله  تراش cnc، فرزcnc،طراحی مکانیک و تعمیر ماشین آلات دیزلی برگزار شده و شرکت مس میزبانی رشته «کنترل صنعتی» را برعهده گرفته است.

امیری گروه سنی شرکت کنندگان را ۱۹ تا ۲۳ سال اعلام کرد و افزود:

مراسم اختتامیه روز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه برگزار می شود و از این میان ۳ نفر به اردوی تیم ملی اعزام شده که در نهایت یک منتخب  برای حضور در مسابقات جهانی  به شانگهای چین اعزام می‌شود.

وی با اشاره به انتخاب داورها از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای درباره دلایل انتخاب شرکت مس به‌عنوان میزبان بیان کرد: این شرکت به دلیل برخورداری از تجهیزات و امکانات لازم به عنوان میزبان انتخاب شده تا شرایط مناسبی را برای شرکت‌کنندگان فراهم کند.

امیری در ادامه تصریح کرد:

حمایت از برگزاری این مسابقات در راستای مأموریت تدوین شده در حوزه آموزش و به‌ منظور فراهم کردن فرصت‌های یادگیری تخصصی و عمومی، توسعه آموزش و مدیریت دانش پرسنل شرکت صورت گرفته است.

به گزارش صنایع، مدیر امور ‌آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه در پایان  با بیان این که دریافت مجوز جوارکارگاهی ازسوی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور یک موفقیت برای شرکت مس محسوب می‌شود، عنوان کرد:

اخذ این مجوز و ایجاد فضای آموزشی مناسب به منظور افزایش مهارت پرسنل و فرزندانشان از دیگر دلایل میزبانی شرکت مس در این دوره از مسابقات است.

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول