کد خبر:328729
پ
۲۳۵b370c-7cd9-46d1-b902-940c9991aa42_20211108_123835
رئیس واحد حمل و فراوری ســـرباره فولاد مبارکه:

دست‌یابی به رکورد حمل پاتیل سرباره با کمترین توقف به کوره‌های قوس الکتریکی

رئیس واحد حمل و فراوری ســـرباره فولاد مبارکه از دست‌یابی به رکورد حمل پاتیل سرباره با کمترین توقف به کوره‌های قوس الکتریکی خبر داد.

رئیس واحد حمل و فراوری ســـرباره فولاد مبارکه از دست‌یابی به رکورد حمل پاتیل سرباره با کمترین توقف به کوره‌های قوس الکتریکی خبر داد.

 

*** حمل پاتیل سرباره با کمترین توقف به کوره‌های قوس الکتریکی 

 

به گزارش صنایع، رئیس واحد حمل و فراوری ســـرباره با اعلام این خبر افزود:

درمجموع ۳ هزار و ۹۸۸ پاتیل سرباره با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و بدون حادثه، تعویض و در حوضچه‌های سرباره تخلیه گردید و تنها ۰٫۰۴ دقیقه بر ذوب به کوره‌های قوس توقف ناشی از تعویض پاتیل سرباره وارد آمد.

 

رحیم خلقی خاطرنشان کرد:

رکورد قبلی تعویض پاتیل مربوط به اردیبهشت‌ماه سال جاری و به تعداد ۳ هزار و ۸۸۳ پاتیل به ثبت رسیده بود.

 

وی تصریح کرد:

دست‌یابی به این رکورد ارزشمند در شرایطی محقق گردید که واحد حمل و فراوری سرباره با توجه به مشکلاتی ازجمله عدم تناسب حجم حوضچه‌های سرباره با میزان سرباره تولیدی و مستهلک شدن مکانیسم‌های پاتیل‌بر و کمبود نیرو و تأمین قطعات مصرفی و یدکی مکانیسم‌ها روبه‌رو بود.

 

رئیس واحد حمل و فراوری ســـرباره یادآور شد:

از نتایج دست‌یابی به این رکورد می‌توان رسیدن به تولید مطابق با اهداف تعریف‌شده و ثبت رکورد تولید روزانه و ماهانه در فولادسازی اشاره کرد؛ ضمن اینکه این موفقیت موجب افزایش اعتمادبه‌نفس کارکنان واحد سرباره و نگاهی عمیق‌تر در دست‌یابی به اهداف شد.

 

وی در ادامه به عوامل تأثیرگذار در دست‌یابی به این موفقیت اشاره کرد و افزود:

حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت عامل، معاونت بهره‌برداری و همچنین مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی، مدیران حمل‌ونقل و پشتیبانی و فولادسازی و ریخته‌گری مداوم از این واحد و حضور مستمر و گرم ایشان در بین کارکنان که به‌واقع روحیه کارکنان را به‌شدت تحت تأثیر قرار داد و تلاش بی‌وقفه پرسنل کارشناسی و راهبری و تعمیرات واحد سرباره موجب دست‌یابی به رکوردی شد که در دوران فعالیت شرکت فولاد مبارکه بی‌سابقه بوده است.

 

وی همچنین انجام به‌موقع تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده و افزایش ۱۹ درصدی آماده‌به‌کاری مکانیسم‌های پاتیل‌بر و همچنین استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های موجود و تلاش در جهت بومی‌سازی و استفاده از پتانسیل‌های دورن‌واحدی و ایجاد محیط همکاری بسیار صمیمانه بین کارکنان واحد سرباره و کوره‌های قوس الکتریکی را از مهم‌ترین عوامل دست‌یابی به این موفقیت‌ها برشمرد.

 

وی در پایان با تشکر و قدردانی از حمایت‌های مدیر ارشد خدمات و فنی و پشتیبانی، مدیریت ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و مدیریت حمل‌ونقل و پشتیبانی اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز توفیقات بیشتری توسط کارکنان تلاشگر واحد حمل و فراوری سرباره در راستای دست‌یابی به اهداف کلان شرکت بزرگ فولاد مبارکه برداشته شود.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید