کد خبر:320097
پ
ابوالقاسم شیرازی
رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران:

اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک برگزار می‌شود

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران از برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک در ۲۰ مهرماه خبر داد.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران از برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک در ۲۰ مهرماه خبر داد.

 

***  چرایی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک

 

به گزارش صنایع، ابوالقاسم شیرازی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک، اظهار داشت:

به همت و تلاش فعالان حوزه تولید پوشاک و چرم، اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک(طراحی، مد، لباس، چرم و صنایع وابسته) تهران مدکس از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و با مشارکت فعالان و بنگاه‌های اقتصادی ذی‌ربط در فرایند طراحی، تأمین(نساجی)، تولید، خدمات و عرضه برگزار خواهد شد.

قدر مسلم برگزاری این رویداد با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی درزمینهٔ صنعت پوشاک، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال این حوزه ضمن ایجاد ارتباطات اقتصادی بین‌المللی و به‌منظور تقویت و صیانت از تولید ملی و تحقق اهداف کلان اقتصاد مقاومتی بتوانند با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارهای داخلی و خارجی و سمت‌وسوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

 

وی در ادامه با اشاره به اهداف برگزاری نمایشگاه گفت:

 شایان توجه است که این اتحادیه در اولین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک (طراحی، مد، لباس، چرم و صنایع وابسته) تهران مدکس قصد دارد تا مجالی برای آشنایی و پیوند بیشتر واحدهای خرده‌فروش با مجموعه تولیدکنندگان توانمند پوشاک و مشاغل خانگی وابسته بخصوص زنان سرپرست خانوار را فراهم نماید که در این راستا بنگاه‌های تولید خرد و متوسط هم مجال ارتقای سطح کیفیت تولیدات خود را بیابند و هم از نظر اقتصادی چرخه گردش مالی در زنجیره ارزش رشد فزاینده‌ای یابد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

سعید محمد، مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد شد

علی نادری، مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شد

هدیه ویژه وزیر راه و شهرسازی به مدال‌آوران کشتی

 

 

***دیدار تولید کننده و عرضه کننده پوشاک

 

شیرازی با اشاره به دیگر اثرات و اهداف نمایشگاه مذکور گفت:

 از مهمترین اهداف و آثار این نمایشگاه می‌توان به ارائه آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌های پیشرفته در زنجیره ارزش صنعت پوشاک، مد، طراحی، ماشین‌آلات و تجهیزات- نگاه ویژه به طراحی و ارزش‌های بومی و ملی کشور) ایرانی- اسلام( در هویت و پوشش اقوام- نگاه استراتژیک به بازارهای منطقه‌ای و صادرات محصولات تولید ایران باکیفیت و استانداردهای روز دنیا اشاره داشت.

 

به گزارش صنایع، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک در پایان با اشاره به ورود پوشاک قاچاق، افزود:

این نمایشگاه می‌تواند در ارائه تکنولوژی و فناوری‌های نوین این صنعت- ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین‌الملل- آینده‌پژوهی در صنعت پوشاک و جلوگیری از ورود پوشاک قاچاق بسیار مؤثر باشد.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول