کد خبر:318279
پ
تغییر قیمت بورس
تحلیلگر و کارشناس اقتصادی پاسخ می‌دهد

برای اصلاح اخیر قیمت‌ها در بورس، بترسیم یا خوشحال باشیم؟

تحلیلگر و کارشناس اقتصادی با اشاره به اصلاح اخیر در قیمت‌های بورس، وضعیت و شرایط کنونی را برای سهامداری مناسب و نگرانی ها درباره این اقدام را بی مورد دانست.

تحلیلگر و کارشناس اقتصادی با اشاره به اصلاح اخیر در قیمت‌های بورس، وضعیت و شرایط کنونی را برای سهامداری مناسب و نگرانی ها درباره این اقدام را بی مورد دانست.

 

*** بورس برای سهامداری، در وضعیت مناسبی است

 

به گزارش صنایع، علیرضا کریمیان در سخنانی با اشاره به اقدامات و  اصلاحات قیمتی اخیر در بورس، نگرانی‌ها در این‌باره را بی مورد و  شرایط را نیز برای سهامداری مناسب دانست و گفت:

اصلاح اخیر بورس باعث شده خیلی ها وحشت داشته باشند که نکند این اصلاح مثل اصلاح پارسال باشد و بازار را برای مدت طولانی نگه‌دارد.

 

وی در ادامه گفت:

با توجه به وضعیت قیمت سهام ها، بعید میدانم این اصلاح قیمتی بخواهد بیشتر از این طول بکشد.

 

کریمیان همچنین تصریح کرد:

تغییر قیمت به این دلیل روی داد تا از کفی که شاخص در خرداد ماه ساخته و  در طی ۹۵ روز حرکت سعودی به رشد ۴۵ درصدی بازار رسیده بود، اصلاح شود.

 

این کارشناس در ادامه تاکید کرد:

این اصلاح قیمتی جزو طبیعت بازار است که در روندهای صعودی و نزولی، کف و سقف‌های مناسب بسازد تا بازار بتواند به مسیر خود ادامه دهد.

 

بورس

 

*** بورس تا آخر سال به سقف تاریخی خود می‌رسد

 

به گزارش صنایع، علیرضا کریمیان در ادامه به وضعیت کلی بورس در شرایط کنونی پرداخت و گفت:

وضعیت کلی بورس همچنان صعودی است و شرایط خوبی برای سهامداری داریم.

 

وی همچنین افزود:

حتی در بسیاری از موارد اکثر سهام هایی که وجود دارند در کف قیمتی هستند و سهامداران می‌توانند با کمی صبوری و حتی با وارد کردن مقداری نقدینگی در بازار، طی شش ماه تا یکسال آینده بازدهی خوبی را در نگاه کلی از بازار بگیرند.

 

این تحلیلگر و مدرس بورس در پایان تصریح کرد:

فکر می‌کنم تا آخر امسال بازار بتواند به نزدیکی سقف تاریخی خودش یعنی دو میلیون و صد هزار واحد برسد و حتی شاهد باشیم که در ابتدای سال آتی، سقف تاریخی‌اش را هم بشکند.

این اتفاق خوب البته می‌تواند برای بقیه سهام ها نیز بیافتد، به ویژه سهام هایی که بنیادهای خیلی خوبی دارند یا اینکه در طول دو سه سال گذشته نتوانسته اند رشد خوبی داشته باشند و به نوعی از بازار جا مانده‌اند، در این مدت می‌توانند رشد مناسبی داشته باشند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول