کد خبر:313194
پ
پست
عضو هیات مدیره شرکت ملی پست:

دریافت گواهینامه استاندارد توسط صنعت پست

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست از دریافت گواهینامه استاندارد توسط صنعت پست خبر داد.

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست از دریافت گواهینامه استاندارد توسط صنعت پست خبر داد.

 

*** اخذ دریافت گواهینامه استاندارد

 

به گزارش صنایع،فریبا مرادی با بیان اینکه شرکت ملی پست موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO ۲۰۱۵_۹۰۰۱ شده است، افزود:

بهره‌مندی از بالاترین کیفیت خدمات و رعایت کامل اصول مشتری مداری، مستلزم استقرار سیستم مدیریت کیفیت در سطح شبکه پستی کشور بود.

 

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه شرایط کسب و کار در سطح تمام جوامع همواره و با سرعت بسیار چشمگیر، دستخوش تغییر و گسترش شده است، افزود:

به منظور حضور پرقدرت و مستمر در عرصه کسب و کار و رقابت سالم و سازنده با سایر رقبا، مدیریت این تغییرات مطابق با استانداردهای جهانی امری اجتناب ناپذیر است.

 

وی در ادامه، عنوان کرد:

بر همین اساس در شرکت ملی پست مسوولین ارشد نسبت به شناسایی دقیق وضعیت موجود، عارضه‌یابی و شناخت مشکلات و خواسته‌های شرکت، نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها و تهدیدها اقدام کردند.

 

*** کاربردی‌ترین استانداردهای مدیریتی مجامع بین المللی

 

مرادی با اشاره به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ به عنوان یکی از کاربردی‌ترین استانداردهای مدیریتی مجامع بین المللی و تضمین کننده کیفیت در شرکت ملی پست، ادامه داد:

به منظور برون رفت از وضعیت موجود و تحقق اهداف تعیین شده، با هدف بهبود مستمر کیفیت خدمات و کاهش میزان خدمات نامنطبق، توجه به اموری مهم چون بهینه سازی فرایندها، شفافیت مسوولیت‌ها در فرآیندهای سازمانی، افزایش سودآوری و کاهش میزان شکایات مشتریان، رفع نیازهای آشکار و پنهان آنان، جلب رضایت حداکثری ذی‌نفعان و دستیابی به بازارهای جدید در دستور کار مدیران شرکت ملی پست قرار گرفت.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ضرورت افزایش ظرفیت پالایش نفت و میعانات گازی/ ساخت شهرک‌های شیمیایی و پارک پتروشیمی در دستور کار

 

 

*** نحوه دریافت  استاندارد جهانی

 

به گزارش صنایع، عضو هیات مدیره شرکت ملی پست در پایان، درباره چگونگی دریافت این استاندارد جهانی، تصریح کرد:

پس از تعیین رویکرد و استراتژی مورد نیاز، خط مشی سازمان، اهداف و برنامه های عملیاتی شرکت پست ضمن مشخص کردن فرآیند های مورد نیاز با مشارکت همه جانبه تمامی اداره‌ها و واحدهای ستادی و اجرایی فرایند استقرار سیستم مدیریت کیفیت در سطح شبکه آغاز و در ادامه آن نسبت به ارائه آموزش، بازنگری دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی و تمامی فعالیت‌ها اقدام شد.

 پس از طی کردن دوره‌های آموزشی، ممیزی داخلی، رفع عدم انطباق‌ها و … شرکت پست جهت ممیزی نهایی آماده شد و در نهایت چند روز قبل دستورالعمل‌های این گواهینامه به طور کامل در شرکت ملی پست استقرار یافت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول