کد خبر:312226
پ
گاز روسیه
صنایع گزارش می‌دهد:

گازپروم، اروپایی‌ها را به وحشت انداخت / افزایش غیرقابل باور قیمت گاز صادراتی روسیه به اروپا/ آیا ایران می‌تواند از این افزایش قیمت سود ببرد؟

شرکت روسی گازپروم با افزایش قیمت گاز برای اولین بار در تاریخ به قیمت غیر قابل باور ۷۰۰ دلار در هر ۱۰۰۰ متر مکعب، اروپایی‌ها را به وحشت انداخت.

شرکت روسی گازپروم با افزایش قیمت گاز برای اولین بار در تاریخ به قیمت غیر قابل باور ۷۰۰ دلار در هر ۱۰۰۰ متر مکعب، اروپایی‌ها را به وحشت انداخت.

 

*** افزایش قیمت گاز صادراتی روسیه

 

به گزارش صنایع، به نقل از سایت روسی کاپیتال روسیه، گازپروم، شرکت روسی عرضه کننده گاز به اروپا با افزایش غیر قابل باور قیمت به ۷۰۰ دلار در هر ۱۰۰۰ متر مکعب، مسئولان و مردم اروپا را به وحشت انداخت.
این اقدام گازپروم که برای اولین بار در تاریخ انجام شده است، می‌تواند کاهش عرضه گاز روسیه از مسیر خطوط اوکراین و کاهش ذخیره گاز در اروپا را به همراه داشته باشد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

محوری‌ترین برنامه وزارت ارتباطات، تکمیل شبکه ملی اطلاعات است

مرزهای زمینی با عراق بسته است/ موکب‌داران بدون مجوز ستاد اربعین برای خروج کالا اقدام نکنند

تغییر در مدل قراردادهای اپراتورهای بنادر کلید خورد

 

 

*** آیا ایران می‌تواند از این افزایش قیمت سود ببرد؟

 

به گزارش صنایع، در پایان می‌توان به این نکته مهم اشاره کرد، اقدام گازپروم که باعث افزایش قیمت‌گاز تحویلی در ماه اکتبر و نوامبر به اروپایی‌ها شده است، فرصت خوبی را برای ایران فراهم کرده که بتواند از این افزایش قیمت سود خود را ببرد و به صادرات گاز خود با شرایط بهتر به اروپا فکر و آن را در دستور کار قرار دهد.

کاپیتال روسیه

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول