اخبار برگزیده

کد خبر:312233
پ
ذوب آهن با واکسیناسیون کارکنان، دو مقوله سلامت و تولید را در کنار یکدیگر دارد
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن:

ذوب آهن با واکسیناسیون کارکنان، دو مقوله سلامت و تولید را در کنار یکدیگر دارد

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن معتقد است، این شرکت با واکسیناسیون کارکنان، دو مقوله سلامت و تولید را در کنار یکدیگر دارد.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن معتقد است، این شرکت با واکسیناسیون کارکنان، دو مقوله سلامت و تولید را در کنار یکدیگر دارد.

 

*** برنامه ریزی و تلاش برای حفظ سلامت کارکنان

 

به گزارش صنایع، مهدی بهرامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی مدافعان جبهه سلامت در این دیدار، گفت:

از آنجایی که کارکنان شرکت بزرگترین سرمایه و دارایی هر سازمانی می باشد، برنامه ریزی و تلاش برای حفظ سلامت این سرمایه ها در اولویت برنامه‌های شرکت قرار داشته که واکسیناسیون سراسری کارکنان در مقابل بیماری کرونا با همین هدف آغاز گردیده است.

در این برنامه با همکاری خوب شبکه بهداشت از سبد واکسن موجود در کشور در یک برنامه زمانبندی به شرکت واکسن تخصیص می یابد که ان شاء ا… پوشش کامل را خواهیم داشت.

 

وی در ادامه، افزود:

شرکت ذوب آهن از ابتدای شیوع این بیماری علاوه بر توجه به سلامت کارکنان خود در مشارکت در برنامه‌های پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان و استان مشارکت فعال و گسترده داشته است که علاوه بر خدمت رسانی تمام عیار بیمارستان شهید مطهری، ایجاد و پشتیبانی مرکز واکسیناسیون فولاد شهر نیز از دیگر اقدامات موثر می باشد..

 

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن در پایان پیرامون واکسیناسیون شرکت‌های تابعه و پیمانکاری، تصریح کرد :

در کنار واکسیناسیون پرسنل ذوب آهن، امکاناتی فراهم شد تا شاغلین در شرکت‌های تابعه و پیمانکاری هم بتوانند از این امکان بهره مند شوند.

چرا که علاوه بر نگاه برابر در موضوع سلامت، چرخه تولید کارخانه یک فرایند پیوسته است و اگر بخشی با مشکل مواجه شود کل خط تولید آسیب می بیند، بنابراین واکسیناسیون همگانی و در کنار آن رعایت پروتکل های بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ایجاد تغییرات اساسی در طرح اولیه مجلس درباره صیانت از کاربران در فضای مجازی

اسپیس ایکس، ماهواره ناسا را ۲۰۲۴ به مدار زمین می برد

کاهش آثار کرونا در تجارت/ افزایش ۱۷ درصدی صادرات ایران به جمهوری آذربایجان

 

 

*** مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان/ همکاری و تعامل بین مجموعه بهداشت و درمان شهرستان،استان و ذوب آهن اصفهان

 

علی وحدتی، نیز با اشاره به اینکه همکاری و تعامل بسیار سازنده‌ای بین مجموعه بهداشت و درمان شهرستان، استان و ذوب آهن اصفهان در حوزه سلامت وجود دارد، گفت:

با توجه به اهمیت واکسیناسیون قشرهای مختلف جامعه بر اساس رده‌بندی وزارت بهداشت، مرکز تجمیع واکسیناسیون پرسنل ذوب آهن اصفهان، در محل کار برنامه ریزی شد.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان در پایان پیرامون واکسیناسیون پرسنل، تصریح کرد :

ذوب آهن برای واکسیناسیون پرسنل در محل کار فضای مناسبی فراهم کرده تا دو مقوله تولید و سلامت پرسنل در کنار یکدیگر رعایت شود.

 

*** مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست ذوب آهن/ نگهداری از محموله های واکسن دریافتی

 

مجید مکاری نیز در ادامه، گفت :

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و به منظور جلوگیری از ازدحام پرسنل در محل تزریق واکسن، اطلاع رسانی از طریق ابزارهای مختلف ارتباطی شرکت انجام گرفت.

 

مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت در پایان پیرامون نگهداری از محموله های واکسن دریافتی، افزود :

تجهیزات و امکانات لازم برای نگهداری از محموله های واکسن دریافتی آماده شده است و با توجه به حساسیت موضوع این فرایند همچنان نیز در حال ارتقاء است تا از این طریق تلاشگران ذوب آهنی بتوانند در محیطی ایمن و با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت داشته باشند.

 

*** کارشناس مسئول ایمن سازی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان/ الزامات سلامت محیط و کار 

 

اسماعیل اختر نیز در ادامه، اضافه کرد :

 واکسیناسیون قشرهای مختلف جامعه بر اساس رده بندی وزارت بهداشت در حال انجام است اما استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، مکمل این موضوع است تا بتوانیم به ایمنی بالاتری برسیم. 

 

به گزارش صنایع، کارشناس ایمن‌سازی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در پایان پیرامون مزایای تسریع در روند واکسیناسیون، افزود :

واکسیناسیون در محیط کار به ویژه در صنایع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا غیبت های کاری ناشی از ابتلا را کاهش داده و روند تولید حفظ می شود، بنابراین نیاز است پرسنل برای تزریق واکسن های موجود مراجعه کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول