کد خبر:311520
پ
واحد پایش گمرک
صنایع گزارش می‎‌دهد:

انحلال واحد پایش گمرک تا استقرار در دفتر مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی

پس از اعلام انحلال دفتر پایش از زیر مجموعه های معاونت فنی گمرک،‌ رئیس این سازمان دستور تازه ای در این خصوص صادر کرده است.

پس از اعلام انحلال دفتر پایش از زیر مجموعه های معاونت فنی گمرک،‌ رئیس این سازمان دستور تازه ای در این خصوص صادر کرده است.

 

*** انحلال واحد پایش گمرک

 

به گزارش صنایع، چندی قبل و در اوایل مرداد ماه معاون فنی گمرک در مکاتبه‌ای با مهدی میراشرفی از انحلال واحد پایش گمرک جمهوری اسلامی، خبر داد.

این واحد وظیفه نظارت بر کارشناسان مجازی گمرک را به‌عهده دارد.

 

در این مکاتبه آمده بود:

در اجرای دستور جنابعالی و متعاقب جلسه برگزارشده با حضور معاون محترم برنامه‌ریزی و امور بین‌الملل و غیره نظر به اینکه مقرر گردید در خصوص مسائل مشکلات و جابه‌جایی کارشناسان مجازی گمرکات رأساً از طریق ادارات حراست و امور انتظامی خود با دفتر حراست و امور انتظامی گمرک ایران مکاتبه نمایند، بدین وسیله به استحضار می‌رساند واحد پایش مستقر در دفتر واردات منحل و حق هیچ گونه دخالت در امور مربوط به کارشناسان مجازی را نخواهد داشت.

مستدعی است دستور فرمایند مراتب به گمرکات اجرایی نیز ابلاغ و از مکاتبه با دفتر واردات و تماس تلفنی با دفتر مرکزی جهت پیگیری امور مربوط به کارشناسان مجازی خودداری نمایند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

هدف از ایجاد سامانه یکپارچه‌سازی و نظارت بر فرایند تجارت چیست؟/ بخش خصوصی ، مکلف به رعایت ضوابط تعیین شده در سازمان حمایت است

افزایش ۵۱ درصدی تسهیلات پرداختی بانک‌ها در ۵ ماهه سال ۱۴۰۰

تحقق ۴ گام تحولی در مقابله با بیماری کرونا/ گام پنجم و ششم در این راستا چیست؟

 

 

*** مدیر کل دفتر واردات/ استقرار واحد پایش در دفتر مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی

 

به گزارش صنایع، حالا  علی وکیلی، در مکاتبه ای  با مدیر کل منابع انسانی اعلام کرد، با عنایت به دستور مقام محترم ریاست کل در هامش نامه شماره ۱۴۰۰/۷۵۳۳۶۸ مورخ ۱۴۰۰/۶/۱۴ این دفتر مبنی بر استقرار واحد پایش در دفتر مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی و انتقال رئیس گروه  تجزیه و اطلاعات گمرکی به دفتر ستادی مزبور بدین وسیله  پایان کار ایشان در این دفتر در پایان وقت اداری مورخ ۱۴۰۰/۶/۱۶جهت اطلاع و دستور اقدام لازم اعلام می گردد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول