اخبار برگزیده

کد خبر:311660
پ
تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان
صنایع گزارش می‌دهد:

تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان، تعاونی برتر شد

مراسم تقدیر از تعاونی های برتر ملی سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد. و ذوب آهن اصفهان برای دومین بار ، عنوان تعاونی برتر ملی را کسب نمود.

مراسم تقدیر از تعاونی های برتر ملی سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد. و ذوب آهن اصفهان برای دومین بار ، عنوان تعاونی برتر ملی را کسب نمود.

 

*** ذوب آهن اصفهان؛ تعاونی برتر ملی

 

به گزارش صنایع، در این مراسم که استاندار و مدیر کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز حضور داشتند ، تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان برای دومین بار ، عنوان تعاونی برتر ملی را کسب نمود .

تعاونی مصرف ذوب آهن اصفهان جزء قدیمی‌ترین و در عین حال با سابقه‌ترین تعاونی‌های مصرف در ایران در شاخه خدمت به جامعه کارگری و کارمندی به شمار می رود.

این مجموعه فعالیت‌های دیگری نیز در بخش‌های پشتیبانی از تولید در قالب پروژه‌های گوناگون دارد که بازخورد خوبی در افکارعمومی داشته است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

هدف از ایجاد سامانه یکپارچه‌سازی و نظارت بر فرایند تجارت چیست؟/ بخش خصوصی ، مکلف به رعایت ضوابط تعیین شده در سازمان حمایت است

افزایش ۵۱ درصدی تسهیلات پرداختی بانک‌ها در ۵ ماهه سال ۱۴۰۰

تحقق ۴ گام تحولی در مقابله با بیماری کرونا/ گام پنجم و ششم در این راستا چیست؟

 

 

*** مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف/ ارزیابی مدیریت ریسک های پروژه ها

 

امین قنبری پیرامون اقدامات انجام شده در رابطه با کاهش کاهش خطر پذیری و انحراف پروژه، اظهار داشت :

در محیط کسب و کار امروزی، افزایش هزینه‌ها و پیچیدگی‌های موجود در پروژه‌ها از یک سو و افزایش عدم قطعیت و ریسک های موجود از سوی دیگر سبب شده، این مجموعه به منظور کاهش خطر پذیری و انحراف پروژه از اهداف تعیین شده، مدیریت ریسک را در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌ها، سرلوحه فعالیت ها قرار دهد.

وی در ادامه، افزود :

لذا تعاونی مصرف بر همین اساس از استانداردهای بین المللی در مباحث پروژه‌ای خود در شاخه های مختلف پشتیبانی از تولید مانند تنوع بالای فعالیت‌های پیمانکاری تحت مدیریت‌های متفاوت، تدوین برنامه‌ریزی جامع در روابط با ذینفعان و نیز تنوع اقلام مورد نیاز و تامین آنها در محیط کسب و کار ذوب آهن با رویکردی یکپارچه و منسجم به مقوله ارزیابی ریسک و مدیریت آن همواره توجه ویژه داشته است.

قنبری در خصوص دریافت نماد تعاونی برتر، ادامه داد :

این اقدامات و همچنین دریافت استانداردهای بین المللی نظیر سیستم مدیریت پروژه ها  ISO ۲۱۵۰۰،سیستم رضایتمندی مشتریانISO ۱۰۰۰۴ ، سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان  ISO ۱۰۰۲، خلق ثروت و سود آوری  و اشتغال‌زایی سبب شده شرکت تعاونی مصرف نماد تعاونی برتر را دریافت کند تا در عمل به سهامداران و مشتریان خود نشان دهد که همواره در محیط مطمئن و با رعایت اخلاق حرفه ای آماده خدمتگذاری است.

همچنین اخذ این گواهینامه ها در زمینه های سیستم مدیریت پروژه، رضایتمندی مشتریان و در نهایت سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان قابل استفاده است.

به گزارش صنایع، مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف در پایان پیرامون مزت‌های به‌کارگیری این استانداردها، گفت :

به کارگیری این استانداردها سبب پیشرفت عملیات اجرایی پروژه ها در سطح  کارخانه شده و  همچنین کمک قابل توجه ای  به پیمانکار و کارفرما برای پویایی بیشتر و کسب رضایت سهامداران و مشتریان است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول