اخبار برگزیده

کد خبر:311169
پ
نشست تعاملی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با امام جمعه زرین شهر
صنایع گزارش می‌دهد:

دومین نشست تعاملی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با امام جمعه زرین شهر در ماه جاری

امام جمعه زرین شهر در پی نشست اخیر با مسئولین ذوب آهن اصفهان ، در این مجتمع عظیم صنعتی حضور یافت و با مدیرعامل این شرکت دیدار و  گفتگو کرد.

امام جمعه زرین شهر در پی نشست اخیر با مسئولین ذوب آهن اصفهان ، در این مجتمع عظیم صنعتی حضور یافت و با مدیرعامل این شرکت دیدار و  گفتگو کرد.

 

*** برگزاری نشست تعاملی مدیرعامل ذوب آهن با امام جمعه زرین شهر

 

به گزارش صنایع، در این نشست که به منظور پیگیری مباحث مربوط به تعاملات منطقه ای برگزار شد، امام جمعه زرین شهر، فعالیت‌های مشترک فرهنگی و همچنین توجه به اشتغال وهمکاری وارتباط نزدیک با اداره کار منطقه در سال گذشته و سال جاری را شایسته قدردانی دانست و گفت:

ذوب آهن اصفهان باید در خصوص مسائلی که ابهامات و سوالاتی وجود دارد، اطلاع رسانی بیشتری انجام دهد و از طریق برگزاری جلسات مختلف با مسئولین و نخبگان منطقه ،ابهامات را رفع نماید.

 

*** امکان بازدید از پروژه های مربوط به آب وانتقال پساب

 

حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان در این نشست که با حضور مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه ای و مدیر روابط عمومی برگزار شد با اشاره به اهمیت تقویت اطلاع رسانی فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته به ویژه در شرایط کنونی، افزود:

در این راستا بهتر است که امکان بازدید از پروژه های مربوط به آب وانتقال پساب برای مسئولین منطقه فراهم شود و کارشناسان مربوطه توضیحات لازم را ارائه نمایند .

 

 

اخبار مهم صنایع:

پتروپالایشگاه و فرصت‌سوزی دولت دوازدهم/ در چند سال گذشته، ایران به علت عدم توسعه پتروپالایشگاه‌ها چقدر ضرر کرد؟/ مزایای پتروپالایشگاه‌ها برای ایران چیست؟

دولت دوازدهم با صنعت قیر چه کرد؟/ چرا ۳۳ واحد قیرسازی در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند؟

فعالان بازار سرمایه در وضعیت فعلی به صورت تک سهم، معامله انجام دهند/ افت و خیزهای موجود در بازار طبیعی است

 

 

*** مدیرعامل ذوب آهن/ نگاه ویژه ذوب‌آهن اصفهان به اشتغال‌زایی

 

به گزارش صنایع، مدیرعامل ذوب آهن نیز در سخنانی به اقدامات این شرکت در جهت اشتغال زایی و در اولویت بودن منطقه و استان اشاره کرد و گفت:

آمادگی و تمایل کامل برای استفاده از توانمندی های منطقه داریم و در این راه با مشکل و محدودیتی مواجه نیستیم .

منصور یزدی زاده در ادامه، افزود:

ذوب آهن اصفهان نگاه ویژه ای به استفاده از نیروهای بومی و اشتغال زایی در منطقه دارد اما حل مشکل اشتغال تنها با فعالیت یک شرکت امکان پذیر نیست.

البته حرکت ذوب آهن در این مسیر مشهود است و در سال های اخیر شاهد افزایش به کار گیری نیروهای بومی در این مجتمع عظیم صنعتی هستیم .

مدیرعامل ذوب آهن در ادامه سخنان خود از امام جمعه زرین شهر که همواره مشوق فعالیت های مشترک و خدمت به منطقه است قدردانی نمود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول