اخبار برگزیده

کد خبر:311211
پ
حمیدرضا عظیمیان
مدیرعامل فولاد مبارکه:

فولاد مبارکه تا ریشه‌کنی کامل کرونا در کنار مردم خواهد بود/ پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید براساس اولویت‌های وزارت صمت

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از عزم راسخ این شرکت برای در ریشه‌کنی کرونا در کشور، خبر داد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از عزم راسخ این شرکت برای  ریشه‌کنی کرونا در کشور، خبر داد.

 

***دغدغه‌مندی شرکت فولاد مبارکه

 

به گزارش صنایع، حمیدرضا عظیمیان با اشاره به دغدغه‌های شرکت فولاد مبارکه نسبت به جامعه، اظهار کرد:

شرکت فولاد مبارکه به عنوان سازمانی پیشرو در قلمرو مسئولیت‌های اجتماعی، رفتار سازمان را در محیط اجتماعی، فراتر از قلمروهای صرفاً اقتصادی تعریف نموده و جنبه‌های اجتماعی و بهبود رفاه جامعه پیرامونی خود را نیز مدنظر قرار داده است.

 

وی در ادامه، افزود:

این شرکت به عنوان سازمانی جهان‌تراز و مسئولیت‌پذیر همواره تلاش کرده با همکاری و هماهنگی مسئولان منطقه، استان و کشور با نگاه ملی به بهترین شکل ممکن به ایفای نقش شهروندی خود همت گمارد؛ ضمن این که با تغییر و تحول و رشد و شکوفایی سازمان در تولید، این نقش نیز روندی روبه رشد و تعالی درپیش گرفته است.

 

*** مساعدت ۱۵ میلیارد ریالی فولاد مبارکه برای افزایش ظرفیت تخت‌های بیمارستانی

 

عظیمیان در حمایت از مراکز درمان‌گر بیماران کرونایی، خاطرنشان کرد:

در راستای حمایت از مراکز درمان‌گر بیماران کرونایی کشور، شرکت فولاد مبارکه در کنار جدیّتی که در تولید محصولات خود داشته، تاکنون بیش از ۲۰ هزار تن اکسیژن رایگان مورد نیاز بیمارستان‌های درمان‌گر بیماران کرونایی سراسر کشور را تأمین نموده است.

 

وی در ادامه، بیان داشت:

شرکت فولاد مبارکه در شرایط قرمز و حاد کرونایی به تأمین اکسیژن رایگان بیمارستان‌ها اکتفا نکرده و با مساعدت ۱۵ میلیارد ریالی خود، اقدام به افزایش ظرفیت ۷۰ عددی تخت‌های بیمارستان تخصصی سیّار شهید آیت‌الله صدوقی شهر اصفهان نموده است.

 

عظیمیان در خصوص تامین تخت‌های بیمارستان، تأکید کرد:

بیمارستان تخصصی سیّار شهید آیت‌الله صدوقی امسال با حضور سردار سلامی، فرمانده کل محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح و راه‌اندازی گردید که شرکت فولاد مبارکه بدون فوت وقت، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تأمین تخت‌های مورد نیاز این بیمارستان را در دستور کار خود قرار داد.

 

*** مساعدت ۲۰ میلیارد ریالی فولاد مبارکه برای خرید دستگاه سیتی‌اسکن بیمارستان محمدرسول‌اله(صل‌الله علیه‌وآله) شهرستان مبارکه

 

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در ادامه، عنوان داشت:

گروه فولاد مبارکه به طور میانگین روزانه بیش از ۷۰ تن اکسیژن رایگان در اختیار بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کشور به منظور درمان بیماران کووید ۱۹ قرار داده است، به نحوی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تا پایان سال ۱۳۹۹ حدود ۱۱ هزار تن و تا امروز بیش ۲۰ هزار تن اکسیژن مایع جهت درمان بیماران مبتلا به کرونا بدون دریافت هیچ وجهی تحویل داده است.

 

وی در خصوص مساعدت فولاد مبارکه به بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان کشور، اضافه کرد:

تا امروز بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال مساعدت به بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان کشور جهت خرید تجهیزات درمانی و مواد ضد عفونی‌کننده حوزه بیماری کرونا توسط شرکت فولاد مبارکه صورت گرفته است.

 

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پایان، ابراز داشت:

شرکت فولاد مبارکه در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و برای بهبود کیفیت خدمات قابل ارائه بیمارستان‌ها به بیماران کرونایی، برای تجهیز بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله(صل‌الله‌علیه‌وآله) شهرستان مبارکه به دستگاه سی‌تی‌اسکن مولتی‌اسلایس، مبلغ ۲۰ میلیارد ریال مساعدت کرد که این امر منجر به بی‌نیازی شهروندان و بیماران شهرستان مبارکه از ترددهای بین شهری غیر ضرور و مراجعه به بیمارستان‌های مرکز استان اصفهان خواهد کرد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

پتروپالایشگاه و فرصت‌سوزی دولت دوازدهم/ در چند سال گذشته، ایران به علت عدم توسعه پتروپالایشگاه‌ها چقدر ضرر کرد؟/ مزایای پتروپالایشگاه‌ها برای ایران چیست؟

دولت دوازدهم با صنعت قیر چه کرد؟/ چرا ۳۳ واحد قیرسازی در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند؟

فعالان بازار سرمایه در وضعیت فعلی به صورت تک سهم، معامله انجام دهند/ افت و خیزهای موجود در بازار طبیعی است

 

 

*** رئیس بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله/ فولاد مبارکه مسئولیت اجتماعی خود در قبال کرونا را به منصه ظهور رسانده است

 

به گزارش صنایع، همچنین در این خصوص رئیس بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله(صل‌الله‌علیه‌وآله) شهرستان مبارکه، اظهار کرد:

دستگاه سی‌تی‌اسکن مولتی‌اسلایس تنها ابزار تشخیص و درمان مبتلایان به ویروس کروناست که با توجه به فرسودگی تنها دستگاه سی‌تی اسکن ۲ اسلایس موجود در بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله(صل‌اله‌علیه‌وآله)، این بیمارستان نیازمند دستگاه سی‌تی‌اسکن جدید بود.

 

سعید رئیسی‌زاده در ادامه، افزود:

دستگاه سی‌تی‌اسکن مولتی‌اسلایس قابلیت تشخیص میزان درگیر شدن ریه مبتلایان به ویروس کرونا را به پزشکان و متخصصان خواهد داد تا نوع درمان براساس تشخیص دستگاه سی‌تی‌اسکن مشخص شود.

 

وی در خصوص پشتیبانی و حمایت فولادمبارکه از مردم، خاطرنشان کرد:

ارزش ریالی دستگاه مذکور، ۲۰۰ میلیارد ریال است که شرکت فولاد مبارکه علاوه بر مساعدت‌های گذشته که به تکمیل تجهیزات درمانی بیماری کرونا و تحویل اکسیژن رایگان به این بیمارستان نموده، در این مرحله نیز با تأمین بخشی از هزینه آن، مسئولیت اجتماعی خود در قبال بهبود شرایط و وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور را به منصه ظهور رسانده است.

 

رئیس بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله(صل‌الله‌علیه‌وآله) شهرستان مبارکه در پایان با تأکید بر ضرورت ارتقای شرایط مراکز درمانی درمانگر بیماران کرونایی اذعان داشت:

بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله(صل‌الله‌علیه‌وآله) شهرستان مبارکه یکی از بیمارستان‌های تحت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دارای ۱۱۱ تخت خواب فعال است که نقش مهمی در درمان مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ داشته است.

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول